шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити смарт годинник XO H140 за ціною від 949 грн.
Фото 9

Характеристики та опис XO H140

Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 650; Зарядка пристрою: магнітна; камера; акселерометр; Дисплей ("): 1.83; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; Кнопка SOS; Віддалене ввімкнення мікрофону; Контроль периметра (геозона)
Колір
Тип
маячок для дітей
Інтерфейс підключення
Bluetooth v4.2
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
GPS модуль
акселерометр
камера
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1600 грн.

від 949  до 2 133 грн.
XO Смарт-годинник XO H140 Kids Smart 4G Blue
MTA.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Дитячий годинник з функцією дзвінків XO H140 4G GPS рожевий
MAUDAU (Київ)
1 377 грн.
← купити
Дитячий Смарт Годинник XO H140 4G GPS Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 950 грн.
← купити
XO Смарт-годинник XO H140 Kids Smart 4G Pink
MTA.ua (Київ)
949 грн.
← купити
XO Смарт-годинник XO H140 Kids Smart 4G Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник XO h140 4G GPS блакитний
MAUDAU (Київ)
1 770 грн.
← купити
Дитячий Смарт Часи XO H140 4G GPS Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 347 грн.
← купити
Дитячий Смарт Часи XO H140 4G GPS Рожеві
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник XO H140, 4G, GPS, Wi-Fi, 650mAh, Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 196 грн.
← купити
Дитячий смарт годинник XO H140, 4G, GPS, Wi-Fi, 650mAh, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO H140, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник XO H140. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник XO H140 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія