шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни73Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник XO H100 за ціною від 549 грн.
Фото 4

Характеристики та опис XO H100

Вага (г): 42; Розміри (мм): 52.7x40.9x14.1; Ступінь захисту: IP67; Ширина ремінця (мм): 20; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 300; Зарядка пристрою: магнітна; ліхтарик; камера; акселерометр;ять: 32 МБ; Оперативна пам' Процесор: RDA8955; Дисплей ("): 1.44
Колір
Тип
маячок для дітей
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
GPS модуль
акселерометр
камера / 0.8 МП /
ліхтарик
Ступінь захисту
IP67
Розміри (без ремінця)
52.7x40.9x14.1 мм
Вага
42 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  700 грн.    до  900 грн.

від 549  до 1 093 грн.
XO Смарт-годинник XO H100 Kids Smart Watch 2G Black
MTA.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Смарт-годинник XO H100 Kids Smart Watch 2G Pink
Soho.com.ua (Київ)
569 грн.
← купити
Смарт-годинник XO H100 Kids Smart Watch 2G Блакитний
MAUDAU (Київ)
848 грн.
← купити
Дитячий Смарт годинник XO H100 2G багатофункціональний Розовий
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
XO Смарт-годинник XO H100 Kids Smart Watch 2G Blue
MTA.ua (Київ)
← купити
XO Смарт-годинник XO H100 Kids Smart Watch 2G Pink
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Смарт-годинник XO Kids H100 блакитний
MAUDAU (Київ)
906 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник - телефон XO H100 2G рожевий
MAUDAU (Київ)
← купити
Дитячий Смарт Годинник XO H100 2G Колір Сині
Rozetka.ua (Київ)
1 053 грн.
← купити
Дитячий Смарт Часи XO H100 2G Колір Синій
Rozetka.ua (Київ)
731 грн.
← купити
Дитячий Смарт Часи XO H100 2G Колір Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Смарт Часи XO H100 2G Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник XO H100, 2G, GPS, IP67, BT4.2, 2MP, 400mAh, 5d, Синій
Rozetka.ua (Київ)
780 грн.
← купити
Дитячий смарт годинник XO H100, 2G, GPS, IP67, BT4.2, 2MP, 400mAh, 5d, Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник XO H100, 2G, GPS, IP67, BT4.2, 2MP, 400mAh, 5d, Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
691 грн.
← купити
Дитячий смарт годинник XO H100, 2G, GPS, IP67, BT4.2, 2MP, 400mAh, 5d, Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Смарт Годинник XO H100 2G Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 093 грн.
← купити
Дитячий Смарт Годинник XO H100 2G Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Смарт Годинник XO H100 2G Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумний смарт годинник дитячий XO H100 2G розовий
Rozetka.ua (Київ)
997 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник з SIM-карт XO H100 2G IP67 має функцію SOS
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник з SIM-картой XO H100 2G IP67 має функцію SOS
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник з SIM-карткою XO H100 2G IP67 має функцію SOS, чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO H100 Kids Watch Blue
Rozetka.ua (Київ)
712 грн.
← купити
Смарт-годинник XO H100 Kids Watch Pink
Rozetka.ua (Київ)
678 грн.
← купити
Смарт-годинник XO H100 Kids Watch Black
Rozetka.ua (Київ)
677 грн.
← купити
Дитячі смарт-годинники XO H100 2G Сині
Rozetka.ua (Київ)
802 грн.
← купити
Дитячі смарт-годинники XO H100 2G Рожеві
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO Kids H100 Blue
Rozetka.ua (Київ)
686 грн.
← купити
Смарт-годинник XO Kids H100 Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи XO H100 Kids Watch Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 008 грн.
← купити
Дитячий розумний смарт годинник XO H100 IP67 підтримкою мереж 2G,акумулятор 400mAh,управління iOS та Android дисплей LCD Рож
Rozetka.ua (Київ)
965 грн.
← купити
Дитячі розумні смарт годинник XO H100 IP67 підтримкою мереж 2G, акумулятор 400mAh, управління iOS та Android дисплей LCD Син
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий розумний смарт-годинник XO H100 IP67 з підтримкою мереж 2G, акумулятор 400 мАг, управління iOS і Android, дисплей LC
Rozetka.ua (Київ)
988 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник XO H100 IP67 2G 400mAh iOS/Android LCD Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячі Смарт Годинники сині XO H100 2G
Rozetka.ua (Київ)
959 грн.
← купити
Дитячий Смарт-часи XO-H100 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 090 грн.
← купити
Дитячий смарт-часи XO-H100 Розовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Смарт-часи XO-H100 Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник для хлопчика Smart Baby watch XO-H100 з камерою, синій
Rozetka.ua (Київ)
930 грн.
← купити
Дитячий смарт годинник для дівчинки Smart Baby watch XO-H100 з камерою, рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник XO H100 2G з SIM-картою 1.44 дюйма 400mAh синій силіконовий ремінець
Rozetka.ua (Київ)
929 грн.
← купити
Дитячий смарт годинник XO H100 2G 1.44 дюйми рожеві силіконовий ремінець захист IP67
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник XO H100 2G чорний 1.44 дюйма 400 мАг IP67 з SIM карткою та функцією SOS
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник (Smart Watch) XO H100 blue
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник (Smart Watch) XO H100 pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник (Smart Watch) XO H100 pink 1,44"
Rozetka.ua (Київ)
894 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник (Smart Watch) XO H100 blue 1,44"
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Смарт Годинник XO H100 2G Колір Синій
Rozetka.ua (Київ)
1 033 грн.
← купити
Дитячий Смарт Годинник XO H100 2G Колір Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Смарт-часи XO H100 2G розовий
Rozetka.ua (Київ)
898 грн.
← купити
Дитячий смарт годинник - телефон XO H100 2G рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник XO Kids H100 блакитний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи XO H100 Kids Smart Watch 2G Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO H100 Kids Smart Watch 2G Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий розумний смарт годинник для хлопчика XO H100 Kids Smart Watch з сім картою камерою і GPS синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий розумний смарт годинник для дівчинки XO H100 Kids Smart Watch з сім картою камерою і GPS рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий розумний смарт годинник XO H100 Kids Smart Watch з сім картою камерою і GPS чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO H100 Kids Smart Watch 2G Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
813 грн.
← купити
Смарт-годинник XO H100 Kids Smart Watch 2G Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO H100 Kids Smart Watch 2G Блакитний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник XO H100 2G Синій
Rozetka.ua (Київ)
1 059 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник XO H100 2G Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи XO H100 Kids Smart Watch 2G Розовий
Rozetka.ua (Київ)
702 грн.
← купити
Смарт-часи XO H100 Kids Smart Watch 2G Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи XO H100 Kids Smart Watch 2G Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник XO H100 Kids Smart Watch 2G Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник XO H100 Kids Smart Watch 2G Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник XO H100 Kids Smart Watch 2G Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO H100 Smart watch |Call, GPS, GSM, SIM| Pink
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Смарт-годинник XO H100 Smart watch |Call, GPS, GSM, SIM| Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник XO H100, 2G, GPS, IP67, BT4.2, 2MP, 400mAh, 5d, Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
753 грн.
← купити
Дитячий смарт годинник XO H100, 2G, GPS, IP67, BT4.2, 2MP, 400mAh, 5d, Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO H100, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник XO H100. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник XO H100 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія