шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник XO J5 за ціною від 1201 грн.
Фото 6

Характеристики та опис XO J5

Розміри (мм): 46x46x11; Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 260; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.43; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Розміри (без ремінця)
46x46x11 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  1800 грн.

від 1 201  до 2 418 грн.
Смарт Годинник XO J5 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 418 грн.
← купити
Смарт Часи XO J5 Колір Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 671 грн.
← купити
Смарт Часи XO J5 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник XO J5, IP68, BT5.2, 260mAh, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 916 грн.
← купити
Смарт годинник XO J5, IP68, BT5.2, 260mAh, Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт Годинник XO J5 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 993 грн.
← купити
Смарт Годинник XO J5 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Круглий Смарт-годинник XO J5 AMOLED дисплей IP68 з підтримкою здійснення дзвінків
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Круглий Смарт-годинник XO J5 AMOLED дисплей IP68 з підтримкою здійснення дзвінків Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт Годинник XO J5 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 201 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO J5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник XO J5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник XO J5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія