шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y20 за ціною від 999 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco Y20

Розміри (мм): 55x48x12.3; Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 300; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.53; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.1
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Розміри (без ремінця)
55x48x12.3 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1600 грн.

від 999  до 1 792 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Y20 Silver (call version)
MTA.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y20 Silver (call version)
Soho.com.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y20 Smart Sports Watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
1 399 грн.
← купити
Смарт годинник Hoco Y20 з функцією дзвінка, BT5.1, IP68, 300mAh, 72h, silver
Rozetka.ua (Київ)
1 480 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y20 Smart Sports Watch (call version) Silver
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y20 38mm 300 mAh Smart sports watch(call version) Сріблястий
MAUDAU (Київ)
1 568 грн.
← купити
Cмарт-годинник Hoco Y20 38mm Smart sports watch (call version) сріблястий
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт годинник Hoco Y20 з функцією дзвінка сріблястий (6942007619417)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт годинник Hoco Y20 з функцією дзвінка, BT5.1, IP68, 300mAh, 72h, silver
Rozetka.ua (Київ)
1 311 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y20 Silver з функцією дзвінка
Rozetka.ua (Київ)
1 579 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y20. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y20 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія