шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни83Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y35 за ціною від 689 грн.

Характеристики та опис Hoco Y35

Ступінь захисту: IPX4; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 250; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.47; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація; сповіщення; Інтерфейс підключення: Bluetooth v5.3
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IPX4
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 689  до 1 616 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y35 Smart sports watch (call version) Silver
MTA.ua (Київ)
689 грн.
← купити
HOCO Y35 36mm 250 mAh IP67 Black (6942007663649) Y3536mm250mAhIP67Black(6942007663649)
COMFY.ua (Київ)
839 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
765 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Black
Zaua.store (Львів)
762 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Smart sports watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
928 грн.
← купити
HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 (call version) Silver (6942007663656) 6942007663656
Kvshop.com.ua (Київ)
797 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007663649) K-35393
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
833 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007663649)
Rozetka.ua (Київ)
867 грн.
← купити
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y35 Smart sports watch (call version) Black
MTA.ua (Київ)
← купити
HOCO Y35 36mm 250 mAh IP67 Silver (6942007663656) Y3536mm250mAhIP67Silver(6942007663656)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Silver
Semtech.com.ua (Луцьк)
763 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Silver
Zaua.store (Львів)
760 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Black
Timesport.com.ua (Львів)
759 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Silver
Timesport.com.ua (Львів)
757 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Smart sports watch (call version) Silver
MAUDAU (Київ)
← купити
Smart sports watch (call version) Hoco Y35 HeatRate, 1.46"
MAUDAU (Київ)
994 грн.
← купити
HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 (call version) Black (6942007663649) 6942007663649
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver (6942007663656) K-35394
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
831 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Smart sports watch (call version) Silver IS-000000819192
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 002 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Smart sports watch (call version) Black IS-000000819191
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver (6942007663656)
Rozetka.ua (Київ)
864 грн.
← купити
Смарт-годинник Smart Watch Hoco Y35 sports з підтримкою дзвінка Срібні
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 104 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 107 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver (6942007663656)
Rozetka.ua (Київ)
1 060 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007663649)
Rozetka.ua (Київ)
1 070 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007663649)
Rozetka.ua (Київ)
1 053 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver (6942007663656)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Black з підтримкою дзвінків, дисплей 1.46", Bluetooth 5.3, акумулятор 250 mAh (17556)
Rozetka.ua (Київ)
1 614 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 з функцією дзвінків Silver (р.1.46")
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 з функцією дзвінків Black (р.1.46")
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт Часи Hoco Y35 Smart sports watch Чорний
Rozetka.ua (Київ)
922 грн.
← купити
Смарт Часи Hoco Y35 Smart sports watch Сталевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Hoco Y35 Smart sports watch, BT5.3, 250mAh, Сталевий
Rozetka.ua (Київ)
1 078 грн.
← купити
Смарт годинник Hoco Y35 Smart sports watch, BT5.3, 250mAh, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт Годинник Hoco Y35 Smart sports watch Сталевий
Rozetka.ua (Київ)
1 393 грн.
← купити
Смарт Годинник Hoco Y35 Smart sports watch Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007663649)
Rozetka.ua (Київ)
1 093 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver (6942007663656)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Smart Watch Y35 Smart sports watch (call version) (silver) (243615)
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Smart Watch Y35 Smart sports watch (call version) (Black) (243614)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 Sports з Bluetooth-дзвінками, 1.46” TFT, пульсометр, моніторинг сну, до 5 днів роботи
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 Sports з Bluetooth-дзвінками, 1.46” TFT, пульсометр, моніторинг сну, до 5 днів роботи чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник спортивний HOCO Y35 з функцією дзвінків, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 271 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Smart sports watch (call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
960 грн.
← купити
Смарт-часи з підтримкою дзвінків Hoco Y35 1.46" Bluetooth 5.3 250 мАч Black (17556)
Rozetka.ua (Київ)
1 616 грн.
← купити
Смарт-часи Hoco Y35 Smart watch підтримка дзвінків, 250 мАг, 1.46", TFT дисплей, IOS, Android розумний годинник Чорний
Rozetka.ua (Київ)
926 грн.
← купити
Смарт-часи Hoco Y35 Smart watch підтримка дзвінків, 250 мАг, 1.46", TFT дисплей, IOS, Android розумний час Сталевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинники HOCO Y35 Smart sports watch(call version) Black (6942007663649)
Rozetka.ua (Київ)
929 грн.
← купити
Смарт-годинники HOCO Y35 Smart sports watch(call version) Silver (6942007663656)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 — Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 120 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Smart sports watch (call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
952 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Smart sports watch (call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт Годинник Hoco Y35 Smart sports watch IP67/сенсорний TFT дисплей діагоналлю 1.46 модуль Bluetooth V5.3 під керуванням A
Rozetka.ua (Київ)
1 275 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm 250mAh IP67 BT5.3 1.46'' Smart sports watch call version Silver (6942007663656)
Rozetka.ua (Київ)
990 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm 250mAh IP67 BT5.3 1.46'' Smart sports watch call version Black (6942007663649)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Hoco Y35 1.46 дюйма Bluetooth 5.3 чорний для спорту та здоров'я
Rozetka.ua (Київ)
1 103 грн.
← купити
Смарт годинник Hoco Y35 1.46 дюйма Bluetooth 5.3 IP67 для спорту та здоров'я сталевий корпус
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Smart Sports Watch (Call Version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 Smart Sports Watch (Call Version) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y35 Smart sports watch (call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y35 Smart sports watch (call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch (call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 027 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch (call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007663649)
Rozetka.ua (Київ)
1 190 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver (6942007663656)
Rozetka.ua (Київ)
1 186 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник HOCO Y35 Smart sports watch (call version) чорний (6942007663649)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Hoco Y35 (підтримка дзвінків, 1.46", TFT дисплей, 250 мАг, повідомлення, моніторинг сну, спортивні режими) -
Rozetka.ua (Київ)
1 130 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 підтримка дзвінків Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 172 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 Bluetooth 5.0 IP67 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часы HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 140 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35, срібний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
957 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007663649)
Rozetka.ua (Київ)
1 350 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y35 36mm. 250 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver (6942007663656)
Rozetka.ua (Київ)
1 345 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y35 36mm 250mAh IP67 BT5.3 Silver (6942007663656)
Rozetka.ua (Київ)
1 209 грн.
← купити
Смарт-годинник з підтримкою дзвінків Hoco Y35 1.46" Bluetooth 5.3 250 мАч Black (17556)
Rozetka.ua (Київ)
1 450 грн.
← купити
Смарт-часи Hoco Y35 Smart sports watch call version чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 021 грн.
← купити
Смарт-часи Hoco Y35 Smart sports watch call version коричневий
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y35, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y35. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y35 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія