шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y9 за ціною від 999 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco Y9

Розміри (мм): 46x46x12; Ступінь захисту: IP68; Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 300; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Realtek RTL8762DT; Дисплей ("): 1.36; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v4.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Розміри (без ремінця)
46x46x12 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1000 грн.    до  1350 грн.

від 999  до 1 646 грн.
Розумний годинник HOCO Y9 Smart sports watch (Call Version) з функцією дзвінка
MAUDAU (Київ)
1 599 грн.
← купити
Чоловічий смарт годинник Hoco Y9 чорний розумний годинник з Bluetooth для спорту і здоров'я фітнес годинник (VIL-O33P)
Rozetka.ua (Київ)
1 176 грн.
← купити
Чоловічий наручний розумний годинник Hoco Y9 (Чорний)
MAUDAU (Київ)
999 грн.
← купити
Розумний наручний годинник Hoco Y9 Smart Watch Bluetooth (Чорний)
Rozetka.ua (Київ)
1 119 грн.
← купити
Чоловічий смарт годинник pro version Hoco Y9 чорний розумний годинник з Bluetooth для спорту і здоров'я фітнес годинник (IS-
Rozetka.ua (Київ)
1 198 грн.
← купити
Розумний смарт-годинник Hoco Y9 Smart Watch електронний наручний смарт-годинник із функцією приймання дзвінків чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 646 грн.
← купити
Чоловічий смарт годинник Hoco Y9 чорний розумний годинник з Bluetooth для спорту і здоров'я фітнес годинник (LIV-S11C)
Rozetka.ua (Київ)
1 187 грн.
← купити
Чоловічий наручний розумний годинник Hoco Y9 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник HOCO Y9 Smart sports watch (Call Version) з функцією дзвінка
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y9, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y9. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y9 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія