шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y40 за ціною від 947 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Hoco Y40

Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 315; Зарядка пристрою: магнітна; повноцінний ліхтарик; акселерометр; Процесор: Bluetrum AB5691; Дисплей ("): 1.53; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; жіночий календар
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
повноцінний ліхтарик
Ступінь захисту
IP68
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 947  до 2 393 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Y40 Black
MTA.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y40 38mm. 315 mAh. IP68 Smart watch(call version) Black 6942007672078
Orbita.te.ua (Тернопіль)
978 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y40 Black
Soho.com.ua (Київ)
1 159 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y40 Smart sports watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
1 170 грн.
← купити
HOCO Hoco Y40 Smart watch(call version) Black (6942007672078) 6942007672078
Kvshop.com.ua (Київ)
947 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y40 38mm. 315 mAh. IP67 Smart watch(call version) Black (6942007672078) K-36422
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 012 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y40 38mm. 315 mAh. IP68 Smart watch(call version) Black (6942007672078)
Rozetka.ua (Київ)
1 113 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y40 38mm. 315 mAh. IP67 Smart watch(call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 420 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y40 Smart watch(call version) Black (6942007672078)
Rozetka.ua (Київ)
1 370 грн.
← купити
Смарт Годинник Hoco Y40 call version Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 924 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y40, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y40. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y40 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія