шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни81Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y34 за ціною від 599 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco Y34

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 180; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: JL 7014; Дисплей ("): 1.47; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; жіночий календар; пульсометр; вбудований динамік
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  850 грн.

від 599  до 1 093 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Y34 Smart sports watch (call version) Black
MTA.ua (Київ)
599 грн.
← купити
HOCO Y34 37mm 180 mAh IP67 Silver (6942007662710) Y3437mm180mAhIP67Silver(6942007662710)
COMFY.ua (Київ)
655 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
627 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Smart sports watch (call version) Black
Soho.com.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Black
Zaua.store (Львів)
624 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Smart sports watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
706 грн.
← купити
HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 (call version) Black (6942007662703) 6942007662703
Kvshop.com.ua (Київ)
647 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Smart sports watch (call version) Black IS-000000819121
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
829 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver (6942007662710)
Rozetka.ua (Київ)
686 грн.
← купити
Hoco Смарт-годинник Hoco Y34 Smart sports watch (call version) Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
HOCO Y34 37mm 180 mAh IP67 Black (6942007662703) Y3437mm180mAhIP67Black(6942007662703)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Silver
Semtech.com.ua (Луцьк)
756 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Silver
Zaua.store (Львів)
753 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Black
Timesport.com.ua (Львів)
621 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Silver
Timesport.com.ua (Львів)
750 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Smart sports watch (call version) Silver
MAUDAU (Київ)
← купити
Smart sports watch (call version) Hoco Y34 ip67 BT5.3, HeatRate, 1.47"
MAUDAU (Київ)
← купити
Smart sports watch (call version) Hoco Y34 ip67 BT5.3, HeatRate, 1.47"
MAUDAU (Київ)
862 грн.
← купити
HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 (call version) Silver (6942007662710) 6942007662710
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Smart sports watch (call version) Silver IS-000000819122
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007662703)
Rozetka.ua (Київ)
674 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
875 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
861 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver (6942007662710)
Rozetka.ua (Київ)
850 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007662703)
Rozetka.ua (Київ)
830 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver (6942007662710)
Rozetka.ua (Київ)
832 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007662703)
Rozetka.ua (Київ)
819 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 Bluetooth-дзвінки Black (р.1.47")
Rozetka.ua (Київ)
739 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 Bluetooth-дзвінки Silver (р.1.47")
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Смарт Часи Hoco Y34 Smart sports watch Сірий
Rozetka.ua (Київ)
709 грн.
← купити
Смарт Часи Hoco Y34 Smart sports watch Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Hoco Y34 Smart sports watch, IP67, BT5.3, 180mAh, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
828 грн.
← купити
Смарт годинник Hoco Y34 Smart sports watch, IP67, BT5.3, 180mAh, Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007662703)
Rozetka.ua (Київ)
893 грн.
← купити
Смарт Годинник Hoco Y34 Smart sports watch Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 093 грн.
← купити
Смарт Годинник Hoco Y34 Smart sports watch Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver (6942007662710)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Smart Watch Y34 Smart sports watch (call version) (Black) (241841)
Rozetka.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 Sports з Bluetooth-дзвінками, 1.46” TFT, пульсометр, моніторинг сну, до 5 днів роботи Чорний
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 Sports з Bluetooth-дзвінками, 1.47” TFT, IP67
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Smart sports watch (call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Smart sports watch (call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Smart sports watch (call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
755 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Smart sports watch (call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинники Hoco Y34 Smart sports watch підтримка дзвінків, BT5.3, 1.47, IP67 для IOS, Android
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинники Hoco Y34 Smart sports watch підтримка дзвінків, BT5.3, 1.47, IP67 для IOS, Android розумні часи Сірий
Rozetka.ua (Київ)
825 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34, 1.47 TFT (172320), Bluetooth 5.3, дзвінки, IP67, 180 мА·год, спортивні функції, чорний
Rozetka.ua (Київ)
658 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34, 1.47 TFT (172320), Bluetooth 5.3, дзвінки, IP67, 180 мА·год, спортивні функції
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинники HOCO Y34 Smart sports watch(call version) Black (6942007662703)
Rozetka.ua (Київ)
722 грн.
← купити
Смарт-годинники HOCO Y34 Smart sports watch(call version) Silver (6942007662710)
Rozetka.ua (Київ)
735 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Smart sports watch (call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Smart sports watch (call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинники Hoco Y34 Black (6942007662703)
Rozetka.ua (Київ)
660 грн.
← купити
Смарт-годинники Hoco Y34 Silver (6942007662710)
Rozetka.ua (Київ)
683 грн.
← купити
Смарт Годинник hoco. Y34 Smart sports watch підтримка дзвінків Bluetooth V5.3, під керуванням Android та iOS/IP67, дисплей д
Rozetka.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Смарт Годинник Hoco Y34 Smart sports watch модуль Bluetooth V5.3, під керуванням Android та iOS/IP67 ( підтримка дзвінків TF
Rozetka.ua (Київ)
948 грн.
← купити
Смарт Годинник Hoco Y34 Smart sports watch модуль Bluetooth V5.3, під керуванням Android та iOS/IP67 (підтримка дзвінків TFT
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 37mm 180mAh IP67 1.47'' BT5.3 Smart sports watch call version Black (6942007662703)
Rozetka.ua (Київ)
800 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 37mm 180mAh IP67 1.47'' BT5.3 Smart sports watch call version Silver (6942007662710)
Rozetka.ua (Київ)
810 грн.
← купити
Смарт годинник Hoco Y34 1.47 дюйма Bluetooth 5.3 сірий для спорту та активного способу життя
Rozetka.ua (Київ)
901 грн.
← купити
Смарт годинник Hoco Y34 Чорний 1.47 дюйма Bluetooth 5.3 IP67 для фітнесу та контролю здоров'я
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Smart Sports Watch (Call Version) Black
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y34 Smart Sports Watch (Call Version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 з 1.47 TFT (172320), Bluetooth 5.3, IP67, JL7014, 64 МБ пам’яті, акумулятор 180 мА·год, до 5 днів ав
Rozetka.ua (Київ)
670 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y34 Smart sports watch (call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
987 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y34 Smart sports watch (call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch (call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
835 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch (call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
821 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007662703)
Rozetka.ua (Київ)
926 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver (6942007662710)
Rozetka.ua (Київ)
941 грн.
← купити
Розумний годинник HOCO Y34 (call version) ip67 BT5.3 1.47" білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Hoco Y34 (підтримка дзвінків, Bluetooth 5.3, 1.47", TFT-дисплей, 180 мАгод, моніторинг здоров'я) - Чорний
Rozetka.ua (Київ)
990 грн.
← купити
Смарт годинник Hoco Y34 (підтримка дзвінків, Bluetooth 5.3, 1.47", TFT-дисплей, 180 мАгод, моніторинг здоров'я) - Срібний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часы HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часы HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
833 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
746 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y34 37 mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver (6942007662710)
Rozetka.ua (Київ)
1 068 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y34 37mm. 180 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007662703)
Rozetka.ua (Київ)
1 050 грн.
← купити
Смарт-часи Hoco Y34 Smart sports watch call version бежевий
Rozetka.ua (Київ)
774 грн.
← купити
Смарт-часи Hoco Y34 Smart sports watch call version чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y34, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y34. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y34 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія