шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни128Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y38 за ціною від 820 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco Y38

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 300; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Zhongke 5691; Дисплей ("): 1.43; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1200 грн.

від 820  до 2 130 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y38 Smart sports watch (call version) Silver
MTA.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y38 Amoled 36mm Black
Zaua.store (Львів)
823 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y38 Amoled 36mm Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
826 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y38 AMOLED 36mm. 300 mAh. (call version) Silver 6942007672054
Orbita.te.ua (Тернопіль)
854 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y38 Smart sports watch (call version) Silver
Soho.com.ua (Київ)
929 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y38 Smart sports watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
1 105 грн.
← купити
HOCO Y38 AMOLED 36mm. 300 mAh. (call version) Gold (6942007672061) 6942007672061
Kvshop.com.ua (Київ)
897 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y38 AMOLED 36mm. 520 mAh. Smart watch(call version) Black (6942007672047) K-35797
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
895 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y38 AMOLED 36mm. 300 mAh. Smart watch(call version) Silver (6942007672054)
Rozetka.ua (Київ)
952 грн.
← купити
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y38 Smart sports watch (call version) Gold
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y38, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y38. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y38 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія