шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y24 за ціною від 1543 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco Y24

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 390; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; вбудований плеєр;ять: 128 МБ; Оперативна пам' Процесор: ATS3085S; Дисплей ("): 1.43; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Чи є можливість відповідати Читать...
PriceHub AI16 листопада 2025, 12:50
Так, смарт годинник Hoco Y24 має можливість відповідати на дзвінки завдяки вбудованому мікрофону та динаміку. Ви можете отримувати сповіщення про дзвінки, а також чути звукові сигнали та вібрацію.
[Відповідь сформована на основі характеристик смарт годинника Hoco Y24, які вказують на наявність функцій телефонії, зокрема можливості відповідати на дзвінки через вбудовані мікрофон і динамік. Ці дані були отримані з опису продукту на E-Katalog.]
від 1 543  до 2 507 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y24 AMOLED Smart sports watch Silver (call version)
MTA.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y24 AMOLED Smart sports watch (call version) Silver (6942007641012) 6942007641012
Itbox.ua (Київ)
1 651 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y24 AMOLED Smart sports watch (call version) Silver (6942007641012) 6942007641012
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y24 Silver
Timesport.com.ua (Львів)
1 860 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y24 Amoled Smart Sports Watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
1 799 грн.
← купити
HOCO Hoco Y24 Silver 6942007641012
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y24 Amoled Smart sports watch (call version) Silver IS-000000771652
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 695 грн.
← купити
Смарт Годинник Hoco Y24 Smart sports watch(call version) Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 457 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y24 Silver
Zaua.store (Львів)
1 863 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y24 Amoled Smart Sports Watch (call version) Silver
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y24, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y24. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y24 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія