шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y1 Pro за ціною від 1250 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco Y1 Pro

Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 280; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Realtek RTL8762DK; Дисплей ("): 1.75; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація; звуковий сигнал
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v4.2
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1600 грн.

від 1 250  до 1 869 грн.
Смарт-часы Hoco Y1 Pro с функцией ответа на звонок Smart Watch 44 mm Black
Rozetka.ua (Київ)
1 346 грн.
← купити
Спортивний смарт-годинник Hoco Y1 Pro підтримка дзвінків Smart sports watch (Call Version) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 869 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y1 Pro Smart sports watch ( Call Version ) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 250 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y1 Pro (Bluetooth, 1.75 дюймів, IP68, підтримка дзвінків, сенсорний екран) - Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 650 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y1 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y1 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y1 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія