шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y8 за ціною від 1459 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco Y8

Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 180; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Realtek RTK8762C; Дисплей ("): 1.09; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; жіночий календар; пульсометр; вібрація
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 459  до 1 710 грн.
Розумний годинник Hoco Y8 Smart sports watch (Rose Gold)
MAUDAU (Київ)
1 459 грн.
← купити
Розумний годинник Hoco Y8 Rose Gold смарт годинник для жінок з Bluetooth моніторингом здоров'я фітнес годинник (VIL-O33P)
Rozetka.ua (Київ)
1 679 грн.
← купити
Жіночий розумний годинник Hoco Y8 Bluetooth Smart sports watch (Rose Gold)
Rozetka.ua (Київ)
1 649 грн.
← купити
Розумний годинник Hoco pro version Y8 Rose Gold смарт годинник для жінок з Bluetooth моніторингом здоров'я фітнес годинник (
Rozetka.ua (Київ)
1 710 грн.
← купити
Розумний годинник Hoco Y8 Rose Gold смарт годинник для жінок з Bluetooth моніторингом здоров'я фітнес годинник (LIV-S11C)
Rozetka.ua (Київ)
1 695 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y8, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y8. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y8 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія