шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни92Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y36 за ціною від 699 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco Y36

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 200; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Zhongke AB5610; Дисплей ("): 1.72; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  800 грн.    до  1100 грн.

від 699  до 1 485 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y36 Smart sports watch (call version) Silver
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
HOCO Y36 43mm 200 mAh IP67 Black (6942007667586) Y3643mm200mAhIP67Black(6942007667586)
COMFY.ua (Київ)
785 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y36 Smart sports watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
863 грн.
← купити
HOCO Y36 43mm. 200 mAh. IP67 (call version) Black (6942007667586) 6942007667586
Kvshop.com.ua (Київ)
747 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y36 Smart watch(call version) Black (6942007667586) K-35395
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
795 грн.
← купити
Смарт-годинник Smart Watch Hoco Y36 з підтримкою дзвінка Чорні
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y36 Smart sports watch (call version) Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y36 Smart sports watch (call version) Silver
MAUDAU (Київ)
← купити
Спортивний смарт-годинник із підтримкою дзвінків HOCO Y36 1.72" Bluetooth 5.3 IP67
MAUDAU (Київ)
1 142 грн.
← купити
HOCO Y36 43mm. 200 mAh. IP67 (call version) Silver (6942007667593) 6942007667593
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y36, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y36. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y36 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія