шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Borofone BD11 за ціною від 612 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Borofone BD11

Ступінь захисту: IPX4; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 220; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Zhongke AB5610; Дисплей ("): 2.01; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IPX4
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  650 грн.    до  900 грн.

від 612  до 1 193 грн.
Borofone Смарт-годинник Borofone BD11 Black Smart sports watch (call version)
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Смарт-годинник Borofone BD11 51mm 220 mAh IPX4 Smart sports watch (call version) чорний
MAUDAU (Київ)
881 грн.
← купити
Borofone BOROFONE BD11 Smart sports watch (call version) Black 6941991119132
Kvshop.com.ua (Київ)
697 грн.
← купити
Смарт-годинник Borofone BD11 Smart sports watch (call version) Silver IS-000000767902
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
879 грн.
← купити
Смарт-годинник BOROFONE BD11 51mm. 220 mAh. IPX4 Smart sports watch (call version) Black (6941991119132)
Rozetka.ua (Київ)
698 грн.
← купити
Смарт-годинник BOROFONE BD11 51mm. 220 mAh. IPX4 Smart sports watch (call version) Black
Rozetka.ua (Київ)
891 грн.
← купити
Смарт-часи BOROFONE BD11 Smart sports watch (call version) Black (6941991119132)
Rozetka.ua (Київ)
845 грн.
← купити
Смарт-годинник BOROFONE BD11 Smart з екраном 2.01", Bluetooth 5.0, моніторингом здоров’я, спортивними режимами та магнітною
Rozetka.ua (Київ)
1 193 грн.
← купити
Смарт-годинник BOROFONE BD11 з функцією виклику Чорний (р.51 mm)
Rozetka.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Смарт годинник Borofone BD11 Smart sports watch (call version), IPX4, BT5.0, 220mAh, 3-7d, Сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
691 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BD11, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Borofone BD11. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Borofone BD11 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія