шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Borofone BD16 за ціною від 479 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Borofone BD16

Вага (г): 25; Розміри (мм): 43x25.4x10.2; Ступінь захисту: IP67; Ширина ремінця (мм): 18; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 200; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: AB5692C; Дисплей ("): 1.47; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний
Колір
Тип
фітнес браслет
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Розміри (без ремінця)
43x25.4x10.2 мм
Вага
25 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 479  до 811 грн.
Borofone Фітнес-браслет Borofone BD16 Smart bracelet Black
MTA.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Фітнес-браслет BOROFONE BD16 37мм. 200 mAh. IP67 Smart bracelet Black 6941991126574
Comtrading.ua (Київ)
727 грн.
← купити
Фітнес-браслет BOROFONE BD16 37mm. 200 mAh. IP67 Smart bracelet Black (6941991126574)
Rozetka.ua (Київ)
520 грн.
← купити
Borofone Фітнес-браслет Borofone BD16 Smart bracelet Silver
MTA.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Фітнес-браслет BOROFONE BD16 37mm. 200 mAh. IP67 Smart bracelet Black
Rozetka.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Смарт-годинник BOROFONE BD16 Smart bracelet Black (6941991126574)
Rozetka.ua (Київ)
640 грн.
← купити
Смарт-часи BOROFONE BD16 Smart bracelet Black (6941991126574)
Rozetka.ua (Київ)
637 грн.
← купити
Смарт-годинник BOROFONE BD16 Bluetooth-дзвінки Black (р.43 25.4 10.2 мм)
Rozetka.ua (Київ)
589 грн.
← купити
Смарт-годинник BOROFONE BD16 Smart bracelet Black (6941991126574)
Rozetka.ua (Київ)
533 грн.
← купити
Фітнес-браслет Borofone BD16 Smart Bracelet з Bluetooth 5.3, підтримкою дзвінків, GPS-навігацією, TFT-дисплеєм 1.47 дюйма, м
Rozetka.ua (Київ)
609 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BD16, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Borofone BD16. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Borofone BD16 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія