шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Borofone BD6 за ціною від 549 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Borofone BD6

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 220; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 2.1; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація; звуковий сигнал; сповіщення
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  800 грн.

від 549  до 881 грн.
Borofone Смарт-годинник Borofone BD6 Black Smart sports (call version)
MTA.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Смарт-годинник Borofone BD6 Smart sports watch(call version) чорний
MAUDAU (Київ)
881 грн.
← купити
Смарт годинник Borofone BD6, BT5.0, IP67, 220mAh, 5d, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
780 грн.
← купити
Смарт годинник Borofone BD6, BT5.0, IP67, 220mAh, 5d, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
691 грн.
← купити
Смарт-часи BOROFONE BD6 Блютуз v5.0 220mAh для Android, iOS спортивний з підтримкою дзвінків Чорний
Rozetka.ua (Київ)
715 грн.
← купити
Смарт-часи BOROFONE BD6 Smart sports watch(call version) чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Borofone BD6 Smart sports watch(call version) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
838 грн.
← купити
Смарт-часи BOROFONE BD6 Smart sports watch(call version) чорний
Rozetka.ua (Київ)
700 грн.
← купити
Смарт годинник Borofone BD6, BT5.0, IP67, 220mAh, 5d, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
753 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BD6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Borofone BD6. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Borofone BD6 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія