шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни57Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Borofone BD15 за ціною від 150 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Borofone BD15

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 200; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.83; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; жіночий календар; пульсометр; вбудований динамік; вібрація
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  500 грн.    до  700 грн.

від 150  до 999 грн.
Borofone Смарт-годинник Borofone BD15 Smart sports watch (call version) Black
MTA.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Смарт годинник BOROFONE BD15 46mm Call Version Silver (6941991125416) 6941991125416
Ktc.ua (Рівне)
623 грн.
← купити
Смарт-годинник Borofone BD15 Smart sports watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
594 грн.
← купити
Borofone BD15 Smart watch(call version) Silver (6941991125416) 6941991125416
Kvshop.com.ua (Київ)
397 грн.
← купити
Смарт-годинник Borofone BD15 Smart sports watch (call version) Silver IS-000000828112
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
747 грн.
← купити
Смарт-годинник BOROFONE BD15 46mm. 200 mAh. IP67 Smart watch(call version) black (6941991125409)
Rozetka.ua (Київ)
540 грн.
← купити
Borofone Смарт-годинник Borofone BD15 Smart sports watch (call version) Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Borofone BD15 Smart sports watch (call version) Silver
MAUDAU (Київ)
← купити
Borofone BOROFONE BD15 46mm Smart Watch Call Version 200 mAh IP67 Black (6941991125409) 6941991125409
Kvshop.com.ua (Київ)
547 грн.
← купити
Смарт-годинник Borofone BD15 Smart sports watch (call version) Black IS-000000828111
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BD15, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Borofone BD15. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Borofone BD15 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія