шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник W&O X10 за ціною від 729 грн.
Фото 10

Характеристики та опис W&O X10

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 240; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата відсутня; NFC; Дисплей ("): 2.02; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; тиск (тонометр)
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
NFC
безконтактна оплата відсутня
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 729  до 2 254 грн.
W&O Смарт-годинник W&O X10 Amoled Silver IP67
MTA.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X10 46mm Silver
Tomdom.in.ua (Львів)
1 421 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X10 46mm Silver
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 418 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X10 46mm 240 mAh Amoled+IP67 Сріблястий
MAUDAU (Київ)
1 663 грн.
← купити
W&O X10 Amoled+IP67 Silver wox10si
Kvshop.com.ua (Київ)
1 397 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X10, AMOLED-дисплей, захист IP67, Bluetooth-дзвінки, пульсометр, сон, музика, сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
2 254 грн.
← купити
W&O Смарт-годинник W&O Smart Watch X10 Mini 3 Gold
MTA.ua (Київ)
729 грн.
← купити
W&O Смарт-годинник W&O Smart Watch X10 Mini 3 Black
MTA.ua (Київ)
← купити
W&O Смарт-годинник W&O Smart Watch X10 Mini 3 Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
W&O Смарт-годинник W&O Smart Watch X10S Gray
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати W&O X10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник W&O X10. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник W&O X10 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія