шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари6
Купити смарт годинник W&O X7 Plus за ціною від 1049 грн.
Фото 7

Характеристики та опис W&O X7 Plus

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 300; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.8; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація; сповіщення; Інтерфейс підключення: Bluetooth v5.2
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 049  до 1 972 грн.
W&O Смарт-годинник W&O X7 Plus Black IP67
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X7 Plus Black (WOX7PBL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 167 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X7 Plus Black (WOX7PBL)
Timesport.com.ua (Львів)
1 161 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X7 Plus 44mm 300 mAh IP67 чорний
MAUDAU (Київ)
1 496 грн.
← купити
W&O X7 Plus IP67 Black wox7pbl
Kvshop.com.ua (Київ)
1 197 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X7 Plus, дисплей 1.8", Bluetooth-дзвінки, моніторинг здоров’я, водозахист IP67, вбудований ліхтарик, чорн
Rozetka.ua (Київ)
1 968 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X7 Plus Black (WOX7PBL)
Zaua.store (Львів)
1 164 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X7 Plus IP67 44mm Чорний (р.44 mm)
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Смарт-часи W&O X7 Plus IP67, 1.8" дисплей, мониторинг здоров'я, Bluetooth-дзвінки, водозахист, фонарик Black
Rozetka.ua (Київ)
1 972 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X7 Plus IP67 1.8» 300mAh BT5.2 IP67 Black (WOX7PBL)
Rozetka.ua (Київ)
1 550 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X7 Plus IP67 Black (WOX7PBL)
Rozetka.ua (Київ)
1 583 грн.
← купити
Смарт-часи W&O X7 Plus 44mm. 300 mAh. IP67 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 602 грн.
← купити
Смарт-часи W&O X7 Plus 44mm. 300 mAh. IP67 Black (WOX7PBL)
Rozetka.ua (Київ)
1 765 грн.
← купити
Смарт-часи W&O X7 Plus 44mm. 300 mAh. IP67 чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник W&O X7 Plus 44mm. 300 mAh. IP67 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 735 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X7 Plus 44mm. 300 mAh. IP67 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 582 грн.
← купити
Смарт-годинник W&O X7 Plus IP67, 1.8" дисплей, моніторинг здоров'я, Bluetooth-дзвінки, водозахист, ліхтарик Black
Rozetka.ua (Київ)
1 812 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати W&O X7 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник W&O X7 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник W&O X7 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія