шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник XO J2 за ціною від 949 грн.
Фото 9

Характеристики та опис XO J2

Розміри (мм): 46x37x13; Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 240; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.65; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Розміри (без ремінця)
46x37x13 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1000 грн.    до  1350 грн.

від 949  до 1 399 грн.
XO Смарт-годинник XO J2 Gray
MTA.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Смарт-годинник XO J2 Black
MAUDAU (Київ)
1 399 грн.
← купити
Смарт Годинник XO J2 Колір Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 211 грн.
← купити
Розумний годинник XO J2 Star Square Smart Watch з функцією дзвінка сірі
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник (Smart Watch) XO J2 Sport grey
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Смарт-годинник (Smart Watch) XO J2 Sport grey
Rozetka.ua (Київ)
1 269 грн.
← купити
Розумний годинник XO J2 Star Square Smart Watch з функцією дзвінка сірі
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO J2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник XO J2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник XO J2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія