шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y26 за ціною від 125 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco Y26

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 230; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: JL7012F6; Дисплей ("): 1.81; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  750 грн.    до  1050 грн.

від 125  до 1 383 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y26 Smart sports watch Black (call version)
MTA.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y26 Smart sports watch Black (call version)
Soho.com.ua (Київ)
719 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y26 Smart Sports Watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
899 грн.
← купити
Smart sports watch HOCO Y26 (call version) |Track, HeartRate, 1.8"| 5017723
Rozetka.ua (Київ)
1 130 грн.
← купити
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y26 Smart sports watch Silver (call version)
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y26 Smart sports watch Silver (call version)
Soho.com.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y26 Smart Sports Watch (call version) Silver
MAUDAU (Київ)
← купити
Smart sports watch Hoco Y26 (call version) Track, HeartRate, 1.8"
MAUDAU (Київ)
1 011 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y26 Smart sports watch(call version) сріблястий
MAUDAU (Київ)
829 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y26, підтримка дзвінків, моніторинг здоров'я, яскравий дисплей, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 381 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y26, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y26. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y26 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія