шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y16 за ціною від 1190 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco Y16

Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 260; Зарядка пристрою: бездротова; акселерометр; Дисплей ("): 1.39; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація; звуковий сигнал; сповіщення
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.1
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1600 грн.

від 1 190  до 1 779 грн.
Розумний годинник з функцією дзвінка Hoco Y16 сріблястий
MAUDAU (Київ)
1 779 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Smart Watch Y16 Smart sports watch (call version) (silver) (179748)
Rozetka.ua (Київ)
1 469 грн.
← купити
Смарт годинник HOCO Y16 Smart Watch (call version) сірі (6942007603072)
MAUDAU (Київ)
1 410 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y16 Smart sports watch (call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Смарт Годинник Hoco Y16 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 684 грн.
← купити
Смарт Годинник Hoco Y16 Колір Срібний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y16 Smart sports watch (call version) Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 371 грн.
← купити
Смарт Годинник Hoco Y16
Rozetka.ua (Київ)
1 756 грн.
← купити
Розумний годинник з функцією дзвінка Hoco Y16 сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник HOCO Y16 Smart Watch (call version) сірі (6942007603072)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y16, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y16. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y16 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія