шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y39 за ціною від 747 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco Y39

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 280; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Bluetrum 5691F; Дисплей ("): 1.7; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; жіночий календар; пульсометр; вбудований динамік
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 747  до 1 599 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Y39 Smart sports watch (call version) Silver
MTA.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y39 Smart sports watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
1 012 грн.
← купити
HOCO Hoco Y39 Smart watch(call version) Black 6942007673259
Kvshop.com.ua (Київ)
747 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y39 43mm. 280 mAh. IP67 Smart watch(call version) Black (6942007673259) K-36420
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
866 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y39 43mm. 280 mAh. IP67 Smart watch(call version) Silver (6942007673266)
Rozetka.ua (Київ)
911 грн.
← купити
Hoco Смарт-годинник Hoco Y39 Smart watch (call version) Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y39 Smart sports watch (call version) Silver
MAUDAU (Київ)
← купити
HOCO Hoco Y39 Smart watch(call version) Silver 6942007673266
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y39 43mm. 280 mAh. IP67 Smart watch(call version) Silver (6942007673266) K-36421
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y39 43mm. 280 mAh. IP67 Smart watch(call version) Black (6942007673259)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y39, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y39. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y39 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія