шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни95Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y33 за ціною від 599 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco Y33

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 200; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 2.01; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація; сповіщення; Інтерфейс підключення: Bluetooth v5.3
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  750 грн.    до  1000 грн.

від 599  до 2 019 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y33 Smart sports watch (call version) Black
MTA.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y33 51mm Silver (6942007660822) 6942007660822
FOXTROT.UA (Київ)
689 грн.
← купити
HOCO Y33 51mm. 200 mAh. Smart sports watch Black (6942007660815) Y3351mm.200mAh.SmartsportswatchBlack(6942007660815)
COMFY.ua (Київ)
739 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y33 Smart sports watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
826 грн.
← купити
HOCO Y33 51mm. 200 mAh. Smart sports watch (call version) Silver (6942007660822) 6942007660822
Kvshop.com.ua (Київ)
811 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y33 51mm. 200 mAh. Smart sports watch (call version) Silver (6942007660822) K-33759
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
717 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y33 51mm. 200 mAh. Smart sports watch (call version) Silver (6942007660822)
Rozetka.ua (Київ)
706 грн.
← купити
Hoco Смарт-годинник Hoco Y33 51mm Silver call version
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y33 51 mm Black (6942007660815) 6942007660815
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
HOCO Y33 51mm. 200 mAh Silver (6942007660822) Y3351mm.200mAhSilver(6942007660822)
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y33, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y33. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y33 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія