шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни93Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити смарт годинник 2E Motion GT2 за ціною від 1100 грн.
Фото 12

Характеристики та опис 2E Motion GT2

Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 250; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Realtek RT8763EWE; Дисплей ("): 1.32; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; тиск (тонометр); пульсометр; вбудований динамік
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 100  до 2 468 грн.
Смарт-годинник 2E Motion GT2 47mm Black-Red (2E-CWW21BKRD) 2E-CWW21BKRD
Moyo.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Смарт-годинник 2E Motion GT2 47 mm Black/Red (2E-CWW21BKRD-WS) 2E-CWW21BKRD-WS
Click.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Смарт-годинник 2E Motion GT2 47mm Black-Red (2E-CWW21BKRD) 2E-CWW21BKRD
Artline.ua (Київ)
← купити
2E Смарт-годинник 2E Motion GT2 47mm Black Red + ремінець зелений
MTA.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Смарт-годинник 2E Motion GT2 47мм Black-Red (2E-CWW21BKRD) 2E-CWW21BKRD
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник 2E Motion GT2 47мм 1.32» 360x360 BT 5.2 Чорно-червоний (2E-CWW21BKRD)
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник 2E Motion GT2 47mm Black-Red (2E-CWW21BKRD) 2E-CWW21BKRD
Openshop.ua (Київ)
1 720 грн.
← купити
Смарт-годинник 2E Motion GT2 47mm Black-red + ремінець зелений (2E-CWW21BKRD-WS) 2E-CWW21BKRD-WS
Itbox.ua (Київ)
← купити
2E 2E-CWW21BKRD
Mallprix.com (Київ)
1 516 грн.
← купити
Смарт-годинник 2E Motion GT2 47mm Black-Red (2E-CWW21BKRD) 2E-CWW21BKRD
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Motion GT2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник 2E Motion GT2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник 2E Motion GT2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія