шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити смарт годинник 2E Wave Plus за ціною від 900 грн.
Фото 6

Характеристики та опис 2E Wave Plus

Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 230; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Realtek 8763EWE; Дисплей ("): 1.8; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; тиск (тонометр); пульсометр; вбудований динамік
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 900  до 1 938 грн.
Смарт-годинник 2E Wave Plus 47mm Black (2E-CWW12BK) 2E-CWW12BK
Moyo.ua (Київ)
999 грн.
← купити
2E Смарт-годинник 2E Wave Plus 47mm Black (2E-CWW12BK)
MTA.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Смарт-годинник 2E Wave Plus 47 mm Black (2E-CWW12BK) 2E-CWW12BK
Openshop.ua (Київ)
1 529 грн.
← купити
Смарт-годинник 2E Wave Plus 47мм, 1.8", 240x286, BT 5.3, Чорний, 2E-CWW12BK UA 2E-CWW12BK
Sota.store (Київ)
900 грн.
← купити
2E Wave Plus 47мм Black
Titan.ua (Львів)
1 399 грн.
← купити
Смарт-годинник 2E Wave Plus 47 mm Black (2E-CWW12BK)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 500 грн.
← купити
Смарт-годинник 2E Wave Plus 47 mm Black (2E-CWW12BK)
MAUDAU (Київ)
1 515 грн.
← купити
2E Wave Plus 47 mm Black (2E-CWW12BK) 2e-cww12bk
Kvshop.com.ua (Київ)
1 447 грн.
← купити
Смарт-годинник 2E Wave Plus 47 mm Black (2E-CWW12BK) NW65029
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 429 грн.
← купити
Смарт-годинник 2E Wave Plus, 47mm, IP68, BT5.3, 230mAh, black UA UCRF
Rozetka.ua (Київ)
1 938 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Wave Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник 2E Wave Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник 2E Wave Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія