шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити смарт годинник XO H140 за ціною від 949 грн.
Фото 9

Характеристики та опис XO H140

Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 650; Зарядка пристрою: магнітна; камера; акселерометр; Дисплей ("): 1.83; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; Кнопка SOS; Віддалене ввімкнення мікрофону; Контроль периметра (геозона)
Колір
Тип
маячок для дітей
Інтерфейс підключення
Bluetooth v4.2
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
GPS модуль
акселерометр
камера
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1600 грн.

від 949  до 2 133 грн.
XO Смарт-годинник XO H140 Kids Smart 4G Blue
MTA.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Дитячий годинник з функцією дзвінків XO H140 4G GPS рожевий
MAUDAU (Київ)
1 377 грн.
← купити
Дитячий Смарт Годинник XO H140 4G GPS Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 950 грн.
← купити
XO Смарт-годинник XO H140 Kids Smart 4G Pink
MTA.ua (Київ)
949 грн.
← купити
XO Смарт-годинник XO H140 Kids Smart 4G Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник XO h140 4G GPS блакитний
MAUDAU (Київ)
1 770 грн.
← купити
Дитячий Смарт Часи XO H140 4G GPS Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 346 грн.
← купити
Дитячий Смарт Часи XO H140 4G GPS Рожеві
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник XO H140, 4G, GPS, Wi-Fi, 650mAh, Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 196 грн.
← купити
Дитячий смарт годинник XO H140, 4G, GPS, Wi-Fi, 650mAh, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Смарт Годинник XO H140 4G GPS Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 943 грн.
← купити
Дитячий Смарт Годинник XO H140 4G GPS Рожеві
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник з SIM-карткою Smart Watch XO H140 (4G) GSM з камерою, 650 мА·год Pink
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник з SIM-карткою Smart Watch XO H140 (4G) GSM з камерою, 650 мА·год
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO H140 GPS 4G Pink
Rozetka.ua (Київ)
1 376 грн.
← купити
Дитячі смарт-годинники XO H140 4G GPS Чорні
Rozetka.ua (Київ)
1 477 грн.
← купити
Смарт-часи XO H140 Kids Дитячий з SIM-карткою Smart Watch GSM з камерою Синій
Rozetka.ua (Київ)
1 238 грн.
← купити
Смарт-часи XO H140 Kids Дитячий з SIM-карткою Smart Watch GSM з камерою Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи XO H140 Kids Дитячий з SIM-карткою Smart Watch GSM з камерою Розовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий розумний смарт годинник XO H140 Kids Smart Watch з цією картою камерою і GPS модуль Wi-Fi і слот для Nano SIM карти
Rozetka.ua (Київ)
1 700 грн.
← купити
Дитячий розумний смарт годинник XO H140 Kids Smart Watch з цією картою камерою і GPS модуль Wi-Fi і слот для Nano SIM карти
Rozetka.ua (Київ)
1 958 грн.
← купити
Дитячий смарт годинник XO H140 Kids Smart Watch Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-часи XO-H140 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 790 грн.
← купити
Дитячий смарт-часи XO-H140 Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-часи XO-H140 Розовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник XO H140 4G GPS 650mAh чорний силіконовий ремінець камера ліхтарик IP67
Rozetka.ua (Київ)
1 441 грн.
← купити
Дитячий смарт годинник XO H140 4G GPS 1.83 дюйма 650mAh рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник (Smart Watch) XO H140 4G pink
Rozetka.ua (Київ)
1 505 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник (Smart Watch) XO H140 4G black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник (Smart Watch) XO H140 4G blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Смарт Годинник XO H140 4G GPS Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 133 грн.
← купити
Дитячий смарт годинник XO h140 4G GPS блакитні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи XO H140 Kids Smart 4G Watch Розовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи XO H140 Kids Smart 4G Watch Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO H140 Kids Smart 4G Watch Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий розумний смарт годинник XO H140 Kids Smart Watch із сім карткою камерою й GPS чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Дитячий розумний смарт годинник XO H140 Kids Smart Watch із сім карткою камерою й GPS рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий розумний смарт годинник XO H140 Kids Smart Watch із сім карткою камерою й GPS синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO H140 Kids Smart 4G Watch Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 442 грн.
← купити
Смарт-часи XO H140 Kids Smart 4G Watch Розовий
Rozetka.ua (Київ)
1 308 грн.
← купити
Смарт-часи XO H140 Kids Smart 4G Watch Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи XO H140 Kids Smart 4G Watch Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO H140, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник XO H140. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник XO H140 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія