шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення3Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник ColMi P71 за ціною від 688 грн.
Фото 11

Характеристики та опис ColMi P71

Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 230; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Realtek RTL8763EWE; Дисплей ("): 1.9; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; тиск (тонометр); пульсометр; вбудований динамік
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.1
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 688  до 1 990 грн.
Colmi Смарт-годинник Colmi P71 Blue
MTA.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi P71 Blue
Soho.com.ua (Київ)
929 грн.
← купити
Смарт-годинник Colmi p71 blue
MAUDAU (Київ)
688 грн.
← купити
Смарт-годинник COLMi P71 Blue (тонометр, пульсоксиметр, дзвінки)
Rozetka.ua (Київ)
985 грн.
← купити
Водонепроникний смарт-годинник COLMI P71 із сенсорним екраном і Bluetooth/ бежеві
Rozetka.ua (Київ)
1 000 грн.
← купити
Смарт годинник COLMI P71 Розумний годинник Фітнес браслет трекер
Rozetka.ua (Київ)
800 грн.
← купити
Водонепроникний смарт-годинник COLMI P71 із сенсорним екраном і Bluetooth purple/ фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Colmi Р71 спортивний для Android та iPhone Бежевий
Rozetka.ua (Київ)
1 990 грн.
← купити
Розумний смарт-годинник Colmi P71 бузковий | Smart watch
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Розумний смарт-годинник Colmi P71 золотий | Smart watch
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ColMi P71, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник ColMi P71. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник ColMi P71 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія