шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Con Brio CB-1149 за ціною від 668 грн.

Характеристики та опис Con Brio CB-1149

Країна походження бренду: Україна; Матеріал посуду: сталь;єм: Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24; Розміри: Об'єм каструлі (л): 6.2; Макс. об'єм каструлі (л): 3;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 24; Розміри: Мін. розмір каструлі (см): 20; Шкала літражу; Сумісність з індукцією
Основних предметів3
Усього предметів5
Комплектація2 каструлі
1 сковорідка
2 кришки
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Шкала літражу
Каструлі
Розміри20 см
24 см
Об'єм3 л
6.2 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиз покриттям
Країна походження брендуУкраїна
Комплектація:
• Каструля зі скляною кришкою 20х10 см, 3 л
• Каструля зі скляною кришкою 24х14 см, 6.2 л
• Сковорода 24х6.5 см

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 668  до 2 035 грн.
Каструля Con Brio 6.2л 24см (1149-24-CB)
Stls.store (Київ)
668 грн.
← купити
Кастрюля с крышкой Con Brio 6,2 л 24 см 1149-24-CB
Induction-ua.com (Київ)
766 грн.
← купити
Набір каструль Con Brio CB-1149
Rozetka.ua (Київ)
2 035 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Con Brio CB-1149, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Con Brio CB-1149. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Con Brio CB-1149 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія