шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити гітара Cort Earth 60M за ціною від 7999 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Cort Earth 60M

Мензура ("): 25.3; Анкер: одинарний; Кількість ладів: 20; Нижня дека: червоне дерево; Верхня дека: червоне дерево; Корпус: цілісний верх; Форма (вид): дредноут (вестерн); Розмір: 4/4
Колір
Тип
акустична
Кількість струн
6
Розмір
4/4
Форма (вид)
дредноут (вестерн)
Пікгард
Корпус
цілісний верх
Верхня дека
червоне дерево
Нижня дека
червоне дерево
Обичайка
червоне дерево
Бридж
палісандр
Кількість ладів
20
Анкер
одинарний
Мензура
25.3 "
Матеріал грифа
червоне дерево
Накладка грифа
палісандр
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 999  до 9 361 грн.
Акустическая гитара CORT EARTH 60M OP + порожек,зажим
Pro-sound.com.ua (Одеса)
7 999 грн.
← купити
Cort Earth60M OP
Evomusic.com.ua (Київ)
8 349 грн.
← купити
Акустична гітара Cort Earth 60M (Open Pore)
Stls.store (Київ)
← купити
Акустическая гитара CORT EARTH 60M OP Earth60M OP
Secunda.com.ua (Київ)
8 350 грн.
← купити
Акустична гітара Cort Earth60M (Open Pore)
Musician.ua (Київ)
← купити
Гітара акустична Cort Earth 60M Open Pore (Earth60M OP) Earth60M OP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Гітара акустична Cort Earth 60M Open Pore (Earth60M OP) Earth60M OP
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гітара акустична Cort Earth 60M (Open Pore)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична гітара CORT EARTH 60M (Open Pore)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гітара акустична Cort Earth 60M Open Pore (Earth60M OP)
Rozetka.ua (Київ)
9 361 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cort Earth 60M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гітара Cort Earth 60M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гітара Cort Earth 60M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія