шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Cougar Argo One

Ціни60Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити комп'ютерне крісло Cougar Argo One за ціною від 13440 грн.
Відео 2Фото 16

Характеристики та опис Cougar Argo One

Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; за довжиною; поворот; за висотою; Регулювання: регулювання: 3D; Глибина сидіння; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Нахил підголівника; Підтримка попереку; Підлокітники; Підголовник; Механізм: Tilt (гойдання); Основа: хрестовина з роликами
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача150 кг
Розміри і вага
Ширина спинки у плечах52 см
Розміри сидіння (ШхГ)51.5x52.5 см
Висота сидіння47 - 53 см
Вага26 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання)
Підголовник
Підлокітники
Підтримка попереку
Регулювання
Нахил підголівника
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Глибина сидіння
Підлокітники
Регулювання3D
за висотою (вгору / вниз)
поворот (праворуч / ліворуч)
за довжиною (вперед / назад)
Матеріал
Матеріал сидіннясітка
Матеріал спинкисітка
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  13000 грн.    до  19500 грн.

від 13 440  до 23 759 грн.
Крісло для геймерів Cougar Argo One Black/Orange
Artline.ua (Київ)
15 999 грн.
← купити
Cougar Ігрове крісло Cougar Argo black/black
MTA.ua (Київ)
← купити
Крісло COUGAR Argo One Black Argo One (Black)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Крісло ігрове Cougar Argo One
Itbox.ua (Київ)
← купити
Геймерське крісло Cougar Argo One Black/Orange
Touch (Дніпро)
17 499 грн.
← купити
Крісло геймерське Cougar Argo One
Stls.store (Київ)
17 999 грн.
← купити
Cougar Argo One
Mallprix.com (Київ)
13 944 грн.
← купити
Ігрове крісло Cougar Argo One Black
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло Cougar Argo One
Skay.ua (Одеса)
← купити
Геймерське крісло Cougar Argo One Black-Orange
Vodafone.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cougar Argo One, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Cougar Argo One. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Cougar Argo One у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія