шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Cougar Speeder One

Ціни100Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити комп'ютерне крісло Cougar Speeder One за ціною від 10709 грн.
Відео 4Фото 19

Характеристики та опис Cougar Speeder One

Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Регулювання: за висотою; Нахил усього крісла; Глибина сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Нахил спинки: 135°; Нахил підголівника; Висота підголівника; Підтримка попереку; Підлокітники; Підголовник; Механізм: MultiBlock; Основа: хрестовина з роликами
Колір
Призначеннядля керівника
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Ширина спинки у плечах47 см
Розміри сидіння (ШхГ)52x53 см
Висота сидіння45 – 55 см
Вага19.9 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмMultiBlock
Підголовник
Підлокітники
Підтримка попереку
Регулювання
Висота підголівника
Нахил підголівника
Нахил спинки135°
Ступінь жорсткості гойдання
Глибина сидіння
Нахил усього крісла
Підлокітники
Регулюванняза висотою (вгору / вниз)
Матеріал
Матеріал сидіннясітка
Матеріал спинкисітка
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11000 грн.    до  17000 грн.

від 10 709  до 21 117 грн.
Крісло для геймерів Cougar Speeder One
Artline.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
Cougar Ігрове крісло Cougar Speeder One Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Крісло COUGAR Cougar SPEEDER ONE White
FOXTROT.UA (Київ)
14 999 грн.
← купити
Геймерське крісло Cougar Speeder One Black (3MSPOBLB.0001)
Touch (Дніпро)
12 449 грн.
← купити
Крісло ігрове Cougar Speeder One Black (Speeder One)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Cougar Speeder One
Mallprix.com (Київ)
11 052 грн.
← купити
Крісло для геймерів Cougar SPEEDER ONE (White) (UA) SPEEDER ONE White
Jabko.ua (Львів)
15 998 грн.
← купити
Крісло для геймерів Cougar Speeder One
Click.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Cougar Speeder One Black
Redprice.sale (Львів)
11 598 грн.
← купити
Ігрове крісло Cougar Speeder One White
Skay.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cougar Speeder One, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Cougar Speeder One. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Cougar Speeder One у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія