шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни49Опис Відгуки5Обговорення  Корисне
Купити комутатор D-Link DGS-1008P за ціною від 2599 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис D-Link DGS-1008P

Габарити (мм): 190x120x38; Блок живлення: зовнішній; Сумарна потужність PoE (Вт): 52; Виходів з підтримкою PoE (шт.): 4; Управління: PoE (вихід): 802.3af; Gigabit Ethernet (шт.): 8; Розмір таблиці MAC-адрес: 4K; Пропускна здатність (Гбіт/с): 16; Форм-фактор: настільний; Тип: некерований
Рейтинг моделі: 4 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
1
0
4
Типнекерований
Форм-факторнастільний
Пропускна здатність16 Гбіт/с
Розмір таблиці MAC-адрес4K
Порти
Gigabit Ethernet8 шт.
PoE
PoE (вихід)802.3af
Виходів з підтримкою PoE4 шт.
Потужність на вихід PoE15 Вт
Сумарна потужність PoE52 Вт
Інше
Блок живленнязовнішній
Напруга живлення54 В
Габарити (ШхГхВ)190x120x38 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 599  до 4 839 грн.
Коммутатор D-Link DGS-1008P
A-techno.com.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P DGS-1008P
Moyo.ua (Київ)
3 433 грн.
← купити
D-Link DGS-1008P Комутатор
Ntools.com.ua (Київ)
3 508 грн.
← купити
Мережевий комутатор D-Link DGS-1008P
Цифра (Київ)
← купити
Мережевий комутатор D-Link DGS-1008P
Stls.store (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P
Click.ua (Київ)
3 917 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P
АЛЛО (Київ)
3 329 грн.
← купити
D-Link DGS-1008P
Mallprix.com (Київ)
3 322 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1008P
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1008P
Tomdom.in.ua (Львів)
3 920 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1008P
Itbox.ua (Київ)
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1008P
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 595 грн.
← купити
D-Link DGS-1008P
Tehnomart.com (Київ)
4 044 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P
Denika.ua (Харків)
3 239 грн.
← купити
D-Link DGS-1008P
COMFY.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P, 8xGE 4xGE PoE, 4xGE, 80Вт
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1008P
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Світч D-Link DGS-1008P Black 8 портів
Soho.com.ua (Київ)
3 409 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1008P
Q-techno.com.ua (Київ)
3 946 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1008P
Comtrading.ua (Київ)
3 419 грн.
← купити
Коммутатор D-Link DGS-1008P
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P, 8xGE (4xGE PoE, 4xGE), 68W, Некерований
E-server.com.ua (Київ)
3 393 грн.
← купити
Комутатор DLINK DGS-1008P
ШО (Київ)
3 706 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1008P
icom.net.ua (Київ)
3 278 грн.
← купити
Коммутатор D-Link DGS-1008P 8 LAN 10/100/1000Mb. PoE
Bigmo.com.ua (Дніпро)
3 303 грн.
← купити
D-Link DGS-1008P — Комутатор некерований Gigabit Ethernet PoE (Вітрина) DGS-1008P/sale
Comtrade.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P, 8xGE (4xGE PoE, 4xGE), 68W (DGS-1008P)
ACDC.com.ua (Київ)
← купити
Мережевий комутатор D-Link DGS-1008P
Telemart.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P, 8xGE (4xGE PoE, 4xGE), 68W
Portativ.ua (Київ)
← купити
D-Link dgs-1008p dgs-1008p
Tviy-Dim.com (Київ)
3 405 грн.
← купити
D-Link Світч D-Link DGS-1008P Black 8 портів
MTA.ua (Київ)
← купити
D-Link DGS-1008P
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P
Кібернетики (Київ)
← купити
Коммутатор D-Link DGS-1008P, 8xGE (4xGE PoE, 4xGE), 68W (DGS-1008P)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1008P
Timesport.com.ua (Львів)
3 180 грн.
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1008P/E
Timesport.com.ua (Львів)
3 599 грн.
← купити
D-Link DGS-1008P — Комутатор некерований Gigabit Ethernet PoE
Comtrade.ua (Київ)
3 324 грн.
← купити
Комутатор некерований D-Link DGS-1008P
Zaua.store (Львів)
3 914 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1008P
Rozetka.ua (Київ)
4 384 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P
Rozetka.ua (Київ)
3 498 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1008P
Rozetka.ua (Київ)
4 643 грн.
← купити
POE комутатор D-Link DGS-1008P для камер для офісу
Rozetka.ua (Київ)
2 750 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P, 8xGE (4xGE PoE, 4xGE), 68W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-link DGS-1008P
Rozetka.ua (Київ)
4 489 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1008P
Rozetka.ua (Київ)
4 741 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1008P, 8xGE (4xGE PoE, 4xGE), 68W, Некерований
Rozetka.ua (Київ)
4 839 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1008P
Rozetka.ua (Київ)
4 422 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати D-Link DGS-1008P, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комутатор D-Link DGS-1008P. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комутатор D-Link DGS-1008P у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія