шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки2Обговорення  Корисне4
Купити комутатор D-Link DGS-1210-20 за ціною від 3910 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис D-Link DGS-1210-20

Габарити (мм): 440x140x44; Робоча температура (°C): -5 °C ~ +50; Блок живлення: вбудований; SNMP; Web-інтерфейс; Управління: Telnet; SFP (оптика) (шт.): 4; Gigabit Ethernet (шт.): 16; Розмір таблиці MAC-адрес: 8K; Пропускна здатність (Гбіт/с): 40; Форм-фактор: монтується в стійку; Тип: що налаштовуються
Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Типщо налаштовуються
Форм-фактормонтується в стійку
Пропускна здатність40 Гбіт/с
Розмір таблиці MAC-адрес8K
Порти
Gigabit Ethernet16 шт.
SFP (оптика)4 шт.
Функції та можливості
УправлінняTelnet
Web-інтерфейс
SNMP
Базові можливостіпідтримка стекування
Link Aggregation
VLAN
обмеження швидкості доступу
Інше
Блок живленнявбудований
Напруга живлення100 – 240 В
Робоча температура-5 °C ~ +50 °C
Габарити (ШхГхВ)440x140x44 мм
Вага2200 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Качество соответствует цене
25 серпня 2021, 13:11 #
Переваги:Безшумный

Недоліки:Урезанный CLI даже show log не работает

Коментар:В данной модели CLI (Telnet, SSH)урезанный будьте внимательны!

Автор:Вадим Ломов

Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Брошюра с характеристиками (серия)
Инструкция к D-Link DGS-1210-26 на английском языке
Спецификация D-Link DGS-1210-26 на английском языке
від 3 910  до 9 999 грн.
Коммутатор D-Link DGS-1210-20
A-techno.com.ua (Київ)
8 199 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1210-20 DGS-1210-20
Moyo.ua (Київ)
7 274 грн.
← купити
D-Link DGS-1210-20 Комутатор
Ntools.com.ua (Київ)
6 616 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1210-20 16port 1Gbit, 4SFP Smart
Click.ua (Київ)
7 974 грн.
← купити
D-Link DGS-1210-20
Mallprix.com (Київ)
7 063 грн.
← купити
Комутатор керований рівня 2 D-Link DGS-1210-20/E
Saren.com.ua (Львів)
8 621 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-20
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мережевий комутатор D-Link WebSmart DGS-1210-20
Telemart.ua (Київ)
7 257 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-20
Itbox.ua (Київ)
← купити
D-Link DGS-1210-20
Tehnomart.com (Київ)
8 105 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1210-20
Denika.ua (Харків)
5 849 грн.
← купити
Комутатор керований рівня 2 D-Link DGS-1210-20
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 970 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-20
Comtrading.ua (Київ)
6 926 грн.
← купити
Коммутатор D-Link DGS-1210-20
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1210-20 16port 1Gbit, 4SFP Smart
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1210-20 16port 1Gbit, 4SFP Smart
ШО (Київ)
7 895 грн.
← купити
D-Link DGS-1210-20
AKS.ua (Київ)
8 089 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-20
icom.net.ua (Київ)
6 921 грн.
← купити
D-Link DGS-1210-20 — Комутатор Smart Gigabit Ethernet (Вітрина) DGS-1210-20/sale
Comtrade.ua (Київ)
3 910 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1210-20
Ktc.ua (Рівне)
7 259 грн.
← купити
Коммутатор D-Link DGS-1210-20 16-port Gigabit + 4-port SFP WebSmart
Bigmo.com.ua (Дніпро)
6 875 грн.
← купити
D-Link DGS-1210-20
COMFY.ua (Київ)
← купити
Комутатор керований рівня 2 D-Link DGS-1210-20
MAUDAU (Київ)
7 821 грн.
← купити
D-Link Світч D-Link DGS-1210-20 Black 20 портів
MTA.ua (Київ)
← купити
Комутатор керований рівня 2 D-Link DGS-1210-20 NW54234
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 378 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1210-20 16port 1Gbit, 4SFP Smart (DGS-1210-20)
Compx.ua (Київ)
7 655 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1210-20 Smart L2 Switch 16х1000Base-T, 4хCombo 1000Base-T/SFP, Compact CLI
Rozetka.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Комутатор керований рівня 2 D-Link DGS-1210-20/E
Redprice.sale (Львів)
8 614 грн.
← купити
Комутатор керований рівня 2 D-Link DGS-1210-20/E
Tomdom.in.ua (Львів)
8 620 грн.
← купити
Комутатор керований рівня 2 D-Link DGS-1210-20
Timesport.com.ua (Львів)
9 878 грн.
← купити
Комутатор керований рівня 2 D-Link DGS-1210-20
Timesport.com.ua (Львів)
7 964 грн.
← купити
D-Link DGS-1210-20 — Комутатор Smart Gigabit Ethernet
Comtrade.ua (Київ)
6 986 грн.
← купити
Комутатор керований рівня 2 D-Link DGS-1210-20
Zaua.store (Львів)
7 967 грн.
← купити
Комутатор керований рівня 2 D-Link DGS-1210-20/E
Timesport.com.ua (Львів)
8 611 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-20
Rozetka.ua (Київ)
8 980 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1210-20 16xGE 4xSFP WebSmart IPv4
Rozetka.ua (Київ)
9 235 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-20
Rozetka.ua (Київ)
8 971 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-20
Rozetka.ua (Київ)
8 651 грн.
← купити
Комутатор керований рівня 2 D-Link DGS-1210-20
Rozetka.ua (Київ)
8 546 грн.
← купити
Комутатор мережевий керований D-Link 16x10/100/1000GE 4xSFP WebSmart (DGS-1210-20)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комутатор D-Link DGS-1210-20
Rozetka.ua (Київ)
6 317 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-20
Rozetka.ua (Київ)
8 944 грн.
← купити
Комутатор D-Link DGS-1210-20 16port 1Gbit, 4SFP Smart DGS-1210-20
Rozetka.ua (Київ)
8 604 грн.
← купити
Комутатор D-link DGS-1210-20
Rozetka.ua (Київ)
8 939 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-20
Rozetka.ua (Київ)
9 000 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-20
Rozetka.ua (Київ)
9 195 грн.
← купити
Комутатор мережевий керований D-Link 16x10/100/1000GE 4xSFP WebSmart (DGS-1210-20)
Rozetka.ua (Київ)
8 751 грн.
← купити
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-20
Rozetka.ua (Київ)
9 087 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати D-Link DGS-1210-20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комутатор D-Link DGS-1210-20. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комутатор D-Link DGS-1210-20 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія