шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни51Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити камера відеоспостереження Dahua H4C за ціною від 1505 грн.
Відео 1Фото 13

Характеристики та опис Dahua H4C

Матеріал корпуса: пластик; Кут огляду по діагоналі (°): 94.3; Кут огляду по вертикалі (°): 43.2; Кут огляду по горизонталі (°): 80.3; Світлосила: f/1.6; Частота кадрів (к/с): 25; Роздільна здатність відео (пікс.): 2560x1440; Кількість мегапікселів: 4; Розмір матриці: 1/2.8"; Тип матриці: CMOS; визначення людини
Колір
Використанняу приміщенні
Тип корпусапереносна (настільна)
ПідключенняLAN
Wi-Fi 4 (2.4 ГГц)
Можливості камери
Конструкція і можливостіPTZ (керована)
приватний режим
датчик освітленості
датчик руху
мікрофон
динамік зворотного зв'язку
мобільний застосунок
оповіщення про рух
ІЧ підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті512 ГБ
Хмарне сховище+
Кількість світлодіодів1 шт.
Інтелектуальні функціївизначення людини
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/2.8"
Кількість мегапікселів4 МП
Роздільна здатність відео2560x1440 пікс.
Частота кадрів25 к/с
Світлосилаf/1.6
Компенсація засвіченняDWDR
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань4 мм
Кут огляду по горизонталі80.3 °
Кут огляду по вертикалі43.2 °
Кут огляду по діагоналі94.3 °
Інше
Формат стиснення відеоH.265+, H.265, H.264+, H.264, H.264B, MJPEG
Джерело живлення5 В / USB Type-C /
Споживана потужність5 Вт
Робоча температура-10 °C ~ +40 °С
Максимальна вологість95 %
Матеріал корпусапластик
Габарити130x96x96 мм
Вага250 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1500 грн.    до  2100 грн.

Мобильное приложение DMSS для Android
Мобильное приложение DMSS для iOS
Брошюра c характеристиками
від 1 505  до 2 790 грн.
IP-відеокамера Dahua DH-SD-H4C-0400B (4) White
Secur.ua (Київ)
1 548 грн.
← купити
Dahua DH-SD-H4C 4МП (4мм) Wi-Fi IP відеокамера Dahua
Gpsecurity.com.ua (Київ)
1 691 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Dahua Pt Wi-Fi DH-H4C-GE (4 MP/2.8 mm)
Stls.store (Київ)
1 647 грн.
← купити
IP-камера Dahua DH-H4C-GE
Click.ua (Київ)
← купити
Камера відеоспостереження Dahua DH-SD-H4C 4Mp (4 мм) Wi-Fi (99-00016236) 99-00016236
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
IP-камера Dahua DH-SD-H4C (4.0) DH-SD-H4C (4.0)
E-server.com.ua (Київ)
2 451 грн.
← купити
4MP Wi-Fi відеокамера з керуванням та мікрофоном / динаміком DH-SD-H4C-0400B (4мм) DH-SD-H4C-0400B (4мм)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Поворотна Wi-Fi камера з мікрофоном Dahua DH-SD-H4C-0400B, 4Мп
Svn.kiev.ua (Київ)
1 584 грн.
← купити
Dahua DH-SD-H4C (4 мм) — IP видеокамера Dahua DH-SD-H4C (4 мм)
Comtrade.ua (Київ)
1 710 грн.
← купити
IP-камера Dahua DH-H4C-GE 4MP (99-00019692) 99-00019692
Telemart.ua (Київ)
1 684 грн.
← купити
Dahua Technology Dahua Technology DH-H4C-GE (2.8mm) DH-H4C-GE (2.8mm)
Венкон (Київ)
← купити
IP відеокамера Dahua DH-SD-H4C 4МП (4 мм) Wi-Fi
MAUDAU (Київ)
1 730 грн.
← купити
4MP Wi-Fi відеокамера з керуванням та мікрофоном/динаміком DH-SD-H4C 4мм) Y-37086
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 808 грн.
← купити
IP PTZ-відеокамера з WiFi 4Mp Dahua DH-SD-H4C f=4mm з мікрофоном (99-00016236)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
ІР-відеокамера Dahua DH-H4C-GE (2.8) Gray
Secur.ua (Київ)
1 505 грн.
← купити
Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi IP відеокамера Dahua
Gpsecurity.com.ua (Київ)
← купити
IP-камера відеоспостереження Dahua Wi-Fi Pt DH-SD-H4C (4мм)
Stls.store (Київ)
← купити
IP-камера Dahua DH-SD-H4C 4МП (4мм) Wi-Fi
Click.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi PTZ камера Dahua DH-H4C-GE 4Mp 2.8 мм
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
IP камера Dahua DH-H4C-GE
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Поворотна Wi-Fi відеокамера Dahua DH-H4C-GE, 4Мп
Svn.kiev.ua (Київ)
1 540 грн.
← купити
IP-камера Dahua DH-H4C-GE
E-server.com.ua (Київ)
2 061 грн.
← купити
Комплект Dahua 4+4 DH-SD-H4C 4МП (4мм) Wi-Fi
E-server.com.ua (Київ)
2 790 грн.
← купити
Dahua Technology Dahua Technology DH-SD-H4C (4.0mm) DH-SD-H4C (4.0mm)
Венкон (Київ)
← купити
Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi — IP видеокамера Dahua
Comtrade.ua (Київ)
← купити
IP відеокамера Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi
MAUDAU (Київ)
← купити
Відеокамера Dahua з керуванням та мікрофоном/динаміком DH-SD-H4C 4мм) 4MP Wi-Fi
MAUDAU (Київ)
1 917 грн.
← купити
Бездротова Wi-Fi IP-камера Dahua 4 Мп з мікрофоном та захистом IP67, 2.8 мм (DH-SD-H4C, біла)
Rozetka.ua (Київ)
2 397 грн.
← купити
Відеокамера Dahua DH-H4C-GE 4МП з аудіо та Wi-Fi для зовнішнього і внутрішнього спостереження — Сірий
Rozetka.ua (Київ)
2 330 грн.
← купити
4МП Wi-Fi PT IP камера Dahua DH-H4C-GE (сіра)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
4МП Wi-Fi PT IP камера Dahua DH-SD-H4C (4 мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP відеокамера Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
1 786 грн.
← купити
IP відеокамера Dahua DH-SD-H4C 4МП (4мм) Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
1 902 грн.
← купити
4MP Wi-Fi відеокамера з керуванням та мікрофоном/динаміком DH-SD-H4C 4мм)
Rozetka.ua (Київ)
1 881 грн.
← купити
IP відеокамера Dahua DH-SD-H4C 4МП 4мм Wi-Fi Білий (12279)
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
IP відеокамера Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi Білий (12280)
Rozetka.ua (Київ)
1 869 грн.
← купити
4 Мп Wi-Fi IP відеокамера Dahua DH-H4C-GE
Rozetka.ua (Київ)
← купити
4 Мп PT Wi-Fi IP-камера Dahua DH-SD-H4C-0400B (4 мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP відеокамера Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP відеокамера Dahua DH-SD-H4C 4МП (4мм) Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Камера відеоспостереження з мікрофоном та динаміками Dahua DH-H4C-GE 4 Мп Wi-Fi Сірий (99-00019692)
Rozetka.ua (Київ)
2 469 грн.
← купити
Камера відеоспостереження із мікрофоном Dahua DH-SD-H4C 2.8 мм захист IP67 4 Мп Wi-Fi Білий (99-00016236)
Rozetka.ua (Київ)
2 534 грн.
← купити
4МП PT Wi-Fi Dahua DH-H4C-GE
Rozetka.ua (Київ)
1 870 грн.
← купити
IP-відеокамера 4 МП Wi-Fi PT камера Dahua DH-SD-H4C (4мм)
Rozetka.ua (Київ)
1 923 грн.
← купити
IP відеокамера Dahua DH-SD-H4C 4МП (4мм) Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
2 097 грн.
← купити
IP відеокамера Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
2 306 грн.
← купити
Камера відеоспостереження з мікрофоном Dahua DH-SD-H4C 2.8 мм захист IP67 4 Мп Wi-Fi Білий (99-00016236)
Rozetka.ua (Київ)
2 334 грн.
← купити
Камера відеоспостереження з мікрофоном і динаміками Dahua DH-H4C-GE 4 Мп Wi-Fi Сірий (99-00019692)
Rozetka.ua (Київ)
2 274 грн.
← купити
4МП Wi-Fi PT камера DH-SD-H4C (4мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
4 Мп IP-камера з поворотним корпусом та Wi-Fi Dahua Technology DH-H4C-GE
Rozetka.ua (Київ)
← купити
4 Мп IP-камера з поворотним корпусом та Wi-Fi Dahua Technology DH-H4C
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dahua H4C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження Dahua H4C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження Dahua H4C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія