шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни53Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари10+
Купити камера відеоспостереження Dahua H4C за ціною від 1505 грн.
Відео 1Фото 13

Характеристики та опис Dahua H4C

Матеріал корпуса: пластик; Кут огляду по діагоналі (°): 94.3; Кут огляду по вертикалі (°): 43.2; Кут огляду по горизонталі (°): 80.3; Світлосила: f/1.6; Частота кадрів (к/с): 25; Роздільна здатність відео (пікс.): 2560x1440; Кількість мегапікселів: 4; Розмір матриці: 1/2.8"; Тип матриці: CMOS; визначення людини
Колір
Використанняу приміщенні
Тип корпусапереносна (настільна)
ПідключенняLAN
Wi-Fi 4 (2.4 ГГц)
Можливості камери
Конструкція і можливостіPTZ (керована)
приватний режим
датчик освітленості
датчик руху
мікрофон
динамік зворотного зв'язку
мобільний застосунок
оповіщення про рух
ІЧ підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті512 ГБ
Хмарне сховище+
Кількість світлодіодів1 шт.
Інтелектуальні функціївизначення людини
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/2.8"
Кількість мегапікселів4 МП
Роздільна здатність відео2560x1440 пікс.
Частота кадрів25 к/с
Світлосилаf/1.6
Компенсація засвіченняDWDR
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань4 мм
Кут огляду по горизонталі80.3 °
Кут огляду по вертикалі43.2 °
Кут огляду по діагоналі94.3 °
Інше
Формат стиснення відеоH.265+, H.265, H.264+, H.264, H.264B, MJPEG
Джерело живлення5 В / USB Type-C /
Споживана потужність5 Вт
Робоча температура-10 °C ~ +40 °С
Максимальна вологість95 %
Матеріал корпусапластик
Габарити130x96x96 мм
Вага250 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1450 грн.    до  2100 грн.

Мобильное приложение DMSS для Android
Мобильное приложение DMSS для iOS
Брошюра c характеристиками
від 1 505  до 2 790 грн.
IP-відеокамера Dahua DH-SD-H4C-0400B (4) White
Secur.ua (Київ)
1 548 грн.
← купити
Dahua DH-SD-H4C 4МП (4мм) Wi-Fi IP відеокамера Dahua
Gpsecurity.com.ua (Київ)
1 691 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Dahua Pt Wi-Fi DH-H4C-GE (4 MP/2.8 mm)
Stls.store (Київ)
1 647 грн.
← купити
IP-камера Dahua DH-SD-H4C (4.0) DH-SD-H4C (4.0)
E-server.com.ua (Київ)
2 451 грн.
← купити
Wi-Fi PTZ камера Dahua DH-H4C-GE 4Mp 2.8 мм
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
4MP Wi-Fi відеокамера з керуванням та мікрофоном / динаміком DH-SD-H4C-0400B (4мм) DH-SD-H4C-0400B (4мм)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Поворотна Wi-Fi камера з мікрофоном Dahua DH-SD-H4C-0400B, 4Мп
Svn.kiev.ua (Київ)
1 565 грн.
← купити
Dahua DH-SD-H4C (4 мм) — IP видеокамера Dahua DH-SD-H4C (4 мм)
Comtrade.ua (Київ)
1 710 грн.
← купити
IP-камера Dahua DH-H4C-GE 4MP (99-00019692) 99-00019692
Telemart.ua (Київ)
1 684 грн.
← купити
Dahua Technology Dahua Technology DH-H4C-GE (2.8mm) DH-H4C-GE (2.8mm)
Венкон (Київ)
← купити
IP-камера Dahua DH-H4C-GE
Click.ua (Київ)
← купити
IP відеокамера Dahua DH-SD-H4C 4МП (4 мм) Wi-Fi
MAUDAU (Київ)
1 730 грн.
← купити
4MP Wi-Fi відеокамера з керуванням та мікрофоном/динаміком DH-SD-H4C 4мм) Y-37086
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 808 грн.
← купити
IP PTZ-відеокамера з WiFi 4Mp Dahua DH-SD-H4C f=4mm з мікрофоном (99-00016236)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
ІР-відеокамера Dahua DH-H4C-GE (2.8) Gray
Secur.ua (Київ)
1 505 грн.
← купити
Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi IP відеокамера Dahua
Gpsecurity.com.ua (Київ)
← купити
IP-камера відеоспостереження Dahua Wi-Fi Pt DH-SD-H4C (4мм)
Stls.store (Київ)
← купити
IP камера Dahua DH-H4C-GE
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Поворотна Wi-Fi відеокамера Dahua DH-H4C-GE, 4Мп
Svn.kiev.ua (Київ)
1 522 грн.
← купити
IP-камера Dahua DH-H4C-GE
E-server.com.ua (Київ)
2 061 грн.
← купити
Комплект Dahua 4+4 DH-SD-H4C 4МП (4мм) Wi-Fi
E-server.com.ua (Київ)
2 790 грн.
← купити
Dahua Technology Dahua Technology DH-SD-H4C (4.0mm) DH-SD-H4C (4.0mm)
Венкон (Київ)
← купити
Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi — IP видеокамера Dahua
Comtrade.ua (Київ)
← купити
IP-камера Dahua DH-SD-H4C 4МП (4мм) Wi-Fi
Click.ua (Київ)
← купити
Камера відеоспостереження Dahua DH-SD-H4C 4Mp (4 мм) Wi-Fi (99-00016236) 99-00016236
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
IP відеокамера Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi
MAUDAU (Київ)
← купити
Відеокамера Dahua з керуванням та мікрофоном/динаміком DH-SD-H4C 4мм) 4MP Wi-Fi
MAUDAU (Київ)
1 917 грн.
← купити
Бездротова Wi-Fi IP-камера Dahua 4 Мп з мікрофоном та захистом IP67, 2.8 мм (DH-SD-H4C, біла)
Rozetka.ua (Київ)
2 534 грн.
← купити
Відеокамера Dahua DH-H4C-GE 4МП з аудіо та Wi-Fi для зовнішнього і внутрішнього спостереження — Сірий
Rozetka.ua (Київ)
2 469 грн.
← купити
4МП Wi-Fi PT IP камера Dahua DH-H4C-GE (сіра)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
4МП Wi-Fi PT IP камера Dahua DH-SD-H4C (4 мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP відеокамера Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
1 786 грн.
← купити
IP відеокамера Dahua DH-SD-H4C 4МП (4мм) Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
1 902 грн.
← купити
4MP Wi-Fi відеокамера з керуванням та мікрофоном/динаміком DH-SD-H4C 4мм)
Rozetka.ua (Київ)
1 881 грн.
← купити
IP відеокамера Dahua DH-SD-H4C 4МП 4мм Wi-Fi Білий (12279)
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
IP відеокамера Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi Білий (12280)
Rozetka.ua (Київ)
1 869 грн.
← купити
4 Мп Wi-Fi IP відеокамера Dahua DH-H4C-GE
Rozetka.ua (Київ)
← купити
4 Мп PT Wi-Fi IP-камера Dahua DH-SD-H4C-0400B (4 мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP відеокамера Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP відеокамера Dahua DH-SD-H4C 4МП (4мм) Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Камера відеоспостереження з мікрофоном та динаміками Dahua DH-H4C-GE 4 Мп Wi-Fi Сірий (99-00019692)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Камера відеоспостереження із мікрофоном Dahua DH-SD-H4C 2.8 мм захист IP67 4 Мп Wi-Fi Білий (99-00016236)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
4МП PT Wi-Fi Dahua DH-H4C-GE
Rozetka.ua (Київ)
1 870 грн.
← купити
IP-відеокамера 4 МП Wi-Fi PT камера Dahua DH-SD-H4C (4мм)
Rozetka.ua (Київ)
1 923 грн.
← купити
IP відеокамера Dahua DH-SD-H4C 4МП (4мм) Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
2 097 грн.
← купити
IP відеокамера Dahua DH-H4C-GE 4МП PT Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
2 306 грн.
← купити
Поворотна Wi-Fi камера з мікрофоном Dahua DH-SD-H4C-0400B, 4Мп
Rozetka.ua (Київ)
1 584 грн.
← купити
Поворотна Wi-Fi відеокамера Dahua DH-H4C-GE, 4Мп
Rozetka.ua (Київ)
1 540 грн.
← купити
Камера відеоспостереження з мікрофоном Dahua DH-SD-H4C 2.8 мм захист IP67 4 Мп Wi-Fi Білий (99-00016236)
Rozetka.ua (Київ)
2 334 грн.
← купити
Камера відеоспостереження з мікрофоном і динаміками Dahua DH-H4C-GE 4 Мп Wi-Fi Сірий (99-00019692)
Rozetka.ua (Київ)
2 274 грн.
← купити
4МП Wi-Fi PT камера DH-SD-H4C (4мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
4 Мп IP-камера з поворотним корпусом та Wi-Fi Dahua Technology DH-H4C-GE
Rozetka.ua (Київ)
← купити
4 Мп IP-камера з поворотним корпусом та Wi-Fi Dahua Technology DH-H4C
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dahua H4C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження Dahua H4C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження Dahua H4C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія