шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Defender Boomer 12

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити аудіосистема Defender Boomer 12 за ціною від 1100 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Defender Boomer 12

Вага (кг): 1.35; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 365x250x185; Автономне живлення: акумулятор; Виходи: Світлові ефекти; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.4; Частотний діапазон (Гц): 60 – 18000; Кількість смуг: 2; Потужність системи (Вт): 15
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
1.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
15 Вт
Частотний діапазон
60 – 18000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.4
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
365x250x185 мм
Вага
1.35 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 100  до 1 885 грн.
Акустична система Defender Boomer 12 Black (65412) 65412
Click.ua (Київ)
1 484 грн.
← купити
Defender 65412
Mallprix.com (Київ)
1 302 грн.
← купити
Акустична система 1.0 Boomer 12, 15Вт, Bluetooth/FM/USB/LED/AUX чорна
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
1 350 грн.
← купити
Портативна акустика DEFENDER Boomer 12 (65412) 65412
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативна колонка Defender Boomer 12 (65412)
Zaua.store (Львів)
1 373 грн.
← купити
Defender Boomer 12 (65412)
Tehnomart.com (Київ)
1 337 грн.
← купити
Defender Boomer 12 (65412) 65412
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 395 грн.
← купити
Портативна акустика Defender Boomer 12 (65412) (65412)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Акустична система 1.0 Boomer 12, 15Вт, Bluetooth/FM/USB/LED/AUX чорна 65412
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Defender Boomer 12 (65412) 65412
Openshop.ua (Київ)
1 773 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Defender Boomer 12, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Defender Boomer 12. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Defender Boomer 12 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія