шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Defender Boomer 200

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити аудіосистема Defender Boomer 200 за ціною від 13623 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Defender Boomer 200

Вага (кг): 18.8; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 870x361x346; Автономне живлення: акумулятор; Мікрофон в комплекті; пульт ДК; Світлові ефекти; ЖК екран; Виходи: RCA; інструментальний; під мікрофон; mini-Jack (3.5 мм); Входи: RCA; Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.0
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
200 Вт
Частотний діапазон
20 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
пульт ДК
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
870x361x346 мм
Вага
18.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 13 623  до 19 974 грн.
Акустична система Defender Boomer 200 Black (65201) 65201
Click.ua (Київ)
17 072 грн.
← купити
Defender 65201
Mallprix.com (Київ)
14 303 грн.
← купити
Акустична система 2.0 Defender Boomer 200, 200Вт BT/FM/TF/USB/MIC/AUX/GT, чорна
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
14 970 грн.
← купити
Портативна акустика DEFENDER Boomer 200 (65201) 65201
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Defender Boomer 200 Black (65201)
Tehnomart.com (Київ)
14 217 грн.
← купити
Defender Boomer 200 Black (65201) 65201
Luckylink.kiev.ua (Київ)
14 698 грн.
← купити
Портативна колонка Defender Boomer 200 Black (65201) 65201
Openshop.ua (Київ)
14 227 грн.
← купити
Акустична система Defender Boomer 200 (65201)
Q-techno.com.ua (Київ)
14 855 грн.
← купити
Портативна колонка Defender 200 Black (65201) 65201
ШО (Київ)
14 579 грн.
← купити
Акустична система Defender Boomer 200 (65201) 65201
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Defender Boomer 200 Black (65201) Boomer 200 Black (65201)
Denika.ua (Харків)
14 357 грн.
← купити
Акустична система Defender Boomer 200 (65201) 65201
Itbox.ua (Київ)
← купити
Акустична система 2.0 Defender Boomer 200, 200Вт BT/FM/TF/USB/MIC/AUX/GT, чорна 65201
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Defender Boomer 200 Black (65201) UA
Sota.store (Київ)
14 163 грн.
← купити
Акустична система Defender Boomer 200 (65201) 65201
icom.net.ua (Київ)
13 799 грн.
← купити
Портативна колонка Defender Boomer 200 Black (65201)
Tv-mir.com.ua (Київ)
13 623 грн.
← купити
Портативна акустика Defender Boomer 200 200Вт Black (65201) (7151831)
MAUDAU (Київ)
14 943 грн.
← купити
Defender Акустика портативна Defender (65201) Boomer Black 200Вт
MTA.ua (Київ)
← купити
Defender Boomer 200 200Вт black (65201) 65201
Kvshop.com.ua (Київ)
15 277 грн.
← купити
Акустична система 2.0 Defender Boomer 200, 200Вт BT/FM/TF/USB/MIC/AUX/GT, чорна 895220
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
14 223 грн.
← купити
Портативна колонка Defender Boomer 200 Party Speaker 200W RGB Black (4714033652018)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система 2.0 Defender Boomer 200, 200Вт BT/FM/TF/USB/MIC/AUX/GT, чорна (65201)
MAUDAU (Київ)
18 140 грн.
← купити
Портативна акустика Defender Boomer 200 200Вт Black (65201) (7151831) YC-7151831
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
14 097 грн.
← купити
Портативна акустика Boomer 200 200Вт Black Defender (2000003433414)
Rozetka.ua (Київ)
19 121 грн.
← купити
Портативна акустика DEFENDER (65201) Boomer 200 200Вт, BT/FM/TF/USB/MIC/AUX/GT, black
Rozetka.ua (Київ)
17 117 грн.
← купити
Акустична система Defender Boomer 200 (65201)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Defender Boomer 200 Black (65201)
Rozetka.ua (Київ)
16 511 грн.
← купити
Бездротова портативна колонка з мікрофоном Defender Boomer 200 2.0 200Вт BT/FM/TF/USB/MIC/AUX/GT 10500mAh Black (65201)
Rozetka.ua (Київ)
17 850 грн.
← купити
Акустична система Defender Boomer 200 (65201)
Rozetka.ua (Київ)
18 097 грн.
← купити
Портативна акустика Defender Boomer 200 200Вт Black (65201) (7151831)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Defender Boomer 200 Black (65201)
Rozetka.ua (Київ)
18 153 грн.
← купити
Акустична система Defender Boomer 200 (65201) DEFENDER 65201 924147
Rozetka.ua (Київ)
19 974 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Defender Boomer 200, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Defender Boomer 200. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Defender Boomer 200 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія