шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема JBL PartyBox 110

Ціни2Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити аудіосистема JBL PartyBox 110 за ціною від 14499 грн.
Відео 36Фото 16

Характеристики та опис JBL PartyBox 110

Вага (кг): 10.8; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 568x300x295; Захист від пилу та води; Автономне живлення: акумулятор; Світлові ефекти; Виходи: mini-Jack (3.5 мм); під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; мобільний застосунок; Bluetooth: Bluetooth v5.1; Частотний діапазон (Гц): 45 – 20000
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
Потужність системи
160 Вт
Частотний діапазон
45 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.1
Додатково
мобільний застосунок
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Захист від пилу та води
Габарити (ВхШхГ)
568x300x295 мм
Вага
10.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 14 499  до 16 390 грн.
Портативна колонка JBL PartyBox 110 (JBLPARTYBOX110EU) JBLPARTYBOX110EU
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
16 390 грн.
← купити
JBL PartyBox 110 (JBLPARTYBOX110EU) вже нова 130та модель 2026 в наявностi - HiEnd quality
PermyCo (Київ)
14 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL PartyBox 110, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема JBL PartyBox 110. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема JBL PartyBox 110 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія