шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема JBL PartyBox 520

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити аудіосистема JBL PartyBox 520 за ціною від 28099 грн.
Відео 38Фото 14

Характеристики та опис JBL PartyBox 520

Вага (кг): 25.5; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 769x415x369; Захист від пилу та води; USB для зарядки гаджетів; Автономне живлення: акумулятор; Виходи: Світлові ефекти; інструментальний; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; мобільний застосунок; Синхронізація колонок: JBL Connect
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
Потужність системи
400 Вт
Частотний діапазон
40 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.4
Синхронізація колонок
JBL Connect
Додатково
мобільний застосунок
караоке
Автономне живлення
акумулятор
USB для зарядки гаджетів
Захист від пилу та води
Габарити (ВхШхГ)
769x415x369 мм
Вага
25.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  28000 грн.    до  36000 грн.

від 28 099  до 41 698 грн.
Портативна колонка JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520) JBLPARTYBOX520
GRO (Київ)
31 099 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU) JBLPARTYBOX520EU
Click.ua (Київ)
33 999 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox 520 Black (JBLPARTYBOX520EU)
Touch (Дніпро)
← купити
Акустика Jbl PartyBox 520 Black Офіційна гарантія Ua
Цифра (Київ)
31 599 грн.
← купити
Акустика Jbl PartyBox 520 Black Офіційна гарантія Ua
Stls.store (Київ)
31 999 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU) JBLPARTYBOX520EU
Moyo.ua (Київ)
← купити
JBL JBLPARTYBOX520EU
Mallprix.com (Київ)
29 272 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox 520 Black (JBLPARTYBOX520EU) JBLPARTYBOX520EU
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU) Black JBLPARTYBOX520EU
Telemart.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU) JBLPARTYBOX520EU
Comtrading.ua (Київ)
28 289 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox 520 Black (JBLPARTYBOX520EU)
ТЕХНОточка (Київ)
29 901 грн.
← купити
Колонка JBL PartyBox 520 Black (JBLPARTYBOX520EU)
Кібернетики (Київ)
← купити
Акустична система JBL PartyBox 520 Black (JBLPARTYBOX520EU)
Nkt.ua (Київ)
29 041 грн.
← купити
JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU)
Soundstudio.com.ua (Київ)
32 299 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox 520 Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Колонка JBL PartyBox 520 Black (JBLPARTYBOX520EU)
Zhuk.ua (Київ)
34 000 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 520 Black (JBLPARTYBOX520EU)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520)
Pulsepad.com.ua (Київ)
33 100 грн.
← купити
JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520) JBLPARTYBOX520
Luckylink.kiev.ua (Київ)
30 294 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU) JBLPARTYBOX520EU
icom.net.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Jbl PartyBox 520 (JblPARTYBOX520) JBLPARTYBOX520
Openshop.ua (Київ)
29 055 грн.
← купити
JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU) PartyBox520(JBLPARTYBOX520EU)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520)
Saren.com.ua (Львів)
29 523 грн.
← купити
JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU) офіційна гарантія UA 12 мic відвантаження день в день
PermyCo (Київ)
28 099 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU)
MAUDAU (Київ)
37 807 грн.
← купити
JBL Акустика портативна JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU)
MTA.ua (Київ)
← купити
JBL PartyBox 520 Black (JBLPARTYBOX520EU) jblpartybox520eu
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Колонка портативна 2.1 JBL PartyBox 520, 400 Вт, Bluetooth, полікарбонат/метал, керування зверху (JBLPARTYBOX520EU) 311131
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
29 226 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU) JBLPARTYBOX520EU
Compx.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 520 400W RGB Black (JBLPARTYBOX520EU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520)
Tomdom.in.ua (Львів)
29 522 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 520 JBLPARTYBOX520EU Black
MAUDAU (Київ)
38 599 грн.
← купити
Бездротова портативна акустика JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU) чорна
MAUDAU (Київ)
35 922 грн.
← купити
JBL PartyBox 520 Black (JBLPARTYBOX520EU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика JBL PartyBox 520 Black (JBLPARTYBOX520EU) [138416]
Rozetka.ua (Київ)
35 899 грн.
← купити
Акустична система jbl PartyBox 520 (jblpartybox520eu)
Rozetka.ua (Київ)
34 114 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 520 JBLPARTYBOX520EU Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox 520 Black (JBLPARTYBOX520EU)
Rozetka.ua (Київ)
37 120 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU)
Rozetka.ua (Київ)
41 698 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520)
Rozetka.ua (Київ)
37 414 грн.
← купити
Акустична система JBL PartyBox 520 Black (JBLPARTYBOX520EU) JBL JBLPARTYBOX520EU 921188
Rozetka.ua (Київ)
39 779 грн.
← купити
Акустична система портативна JBL серії PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU), двосмугова, 400 Вт, 15 годин автономна. роботи, Blue
Rozetka.ua (Київ)
32 997 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 520 Black (JBLPARTYBOX520EU)
Rozetka.ua (Київ)
33 649 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520)
Rozetka.ua (Київ)
34 798 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL PartyBox 520, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема JBL PartyBox 520. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема JBL PartyBox 520 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія