шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура Defender Focus HB-470 за ціною від 244 грн.

Характеристики та опис Defender Focus HB-470

Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Регулювання гучності: дод. клавіші; Колір кирилиці: білий; Дод. клавіш: 16; Конструкція клавіш: мембранна; Хід клавіш: високий; Розкладка: JIS; Формат: 100% (повнорозмірна); Тип підключення: дротова
Колір
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.5 м
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаJIS
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмембранна
Додаткових клавіш16
Додатково
Колір літер кирилицібілий
Регулювання гучностідод. клавіші
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  200 грн.    до  375 грн.

від 244  до 427 грн.
Клавіатура DEFENDER Focus HB-470 UKR чорний мультимедія
Rozetka.ua (Київ)
250 грн.
← купити
Клавіатура Defender Focus hb-470 (rus), Black, usb, гарячі клавіші для швидкого доступу, 1.5 м (45471)
Rozetka.ua (Київ)
427 грн.
← купити
Клавіатура дротова Defender Focus HB-470 UKR USB Black (45471)
Rozetka.ua (Київ)
244 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Defender Focus HB-470, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Defender Focus HB-470. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Defender Focus HB-470 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія