шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Defender Sound Factory

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити аудіосистема Defender Sound Factory за ціною від 12177 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Defender Sound Factory

Вага (кг): 18.45; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 795x425x300; Мікрофон в комплекті; пульт ДК; Світлові ефекти; ЖК екран; Виходи: mini-Jack (3.5 мм); інструментальний; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.2; Фазоінвертор; Частотний діапазон (Гц): 45 – 20000
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
1.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
140 Вт
Частотний діапазон
45 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.2
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
пульт ДК
Габарити (ВхШхГ)
795x425x300 мм
Вага
18.45 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 12 177  до 16 833 грн.
Акустична система Defender Sound Factory Black (65093) 65093
Click.ua (Київ)
12 692 грн.
← купити
Defender 65093
Mallprix.com (Київ)
12 755 грн.
← купити
Портативна акустика DEFENDER Sound Factory 140 Вт Вlack (65093) 65093
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Defender Sound Factory (65093)
Tehnomart.com (Київ)
12 731 грн.
← купити
Портативна колонка Defender Sound Factory (65093) 65093
Openshop.ua (Київ)
12 681 грн.
← купити
Акустична система 2.0 Defender Sound Factory, 140Вт Bluetooth/USB/TF/FM/15",LED, wooden 65093
Comtrading.ua (Київ)
12 424 грн.
← купити
Акустична система Defender Sound Factory (65093) 65093
icom.net.ua (Київ)
12 299 грн.
← купити
Акустична система Defender Sound Factory (65093) 65093
ШО (Київ)
12 994 грн.
← купити
Акустична система Defender Sound Factory (65093) 65093
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Defender Sound Factory (65093) Sound Factory (65093)
Denika.ua (Харків)
12 796 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Defender Sound Factory, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Defender Sound Factory. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Defender Sound Factory у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія