шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема W-King T11

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема W-King T11 за ціною від 10790 грн.
Відео 25Фото 14

Характеристики та опис W-King T11

Спосіб перенесення: ; Захист від пилу та води; Автономне живлення: акумулятор; Виходи: Світлові ефекти; інструментальний; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Пасивний випромінювач; Кількість смуг: 2; Діапазони тюнера: Потужність системи (Вт): 100
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
100 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.3
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Захист від пилу та води
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 10 790  до 11 885 грн.
W-King T11 Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 790 грн.
← купити
Портативна колонка W-King T11 Black
Redprice.sale (Львів)
11 878 грн.
← купити
Портативна колонка W-King T11 Black
Timesport.com.ua (Львів)
11 875 грн.
← купити
Портативна колонка W-King T11 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
11 884 грн.
← купити
Портативна колонка W-King T11 Black
Saren.com.ua (Львів)
11 885 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати W-King T11, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема W-King T11. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема W-King T11 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія