шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема W-King X10

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема W-King X10 за ціною від 7177 грн.
Відео 23Фото 12

Характеристики та опис W-King X10

Спосіб перенесення: ; Захист від пилу та води; USB для зарядки гаджетів; Автономне живлення: акумулятор; Виходи: Мікрофон в комплекті; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Пасивний випромінювач; Кількість смуг: 2; Діапазони тюнера: Потужність системи (Вт): 70
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
70 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
USB для зарядки гаджетів
Захист від пилу та води
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 177  до 7 187 грн.
W-King X10 Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 180 грн.
← купити
Портативна колонка W-King X10 Black
Redprice.sale (Львів)
← купити
Портативна колонка W-King X10 Black
Timesport.com.ua (Львів)
7 177 грн.
← купити
Портативна колонка W-King X10 Black
Saren.com.ua (Львів)
7 187 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати W-King X10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема W-King X10. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема W-King X10 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія