шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Sharp PS-931

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити аудіосистема Sharp PS-931 за ціною від 6719 грн.
Відео 2Фото 11

Характеристики та опис Sharp PS-931

Вага (кг): 7.62; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 560х260х280; Автономне живлення: акумулятор; Мікрофон в комплекті; Світлові ефекти; Виходи: ЖК екран; інструментальний; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Фазоінвертор; Кількість смуг: 2
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
Потужність системи
180 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.3
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
560х260х280 мм
Вага
7.62 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 719  до 9 919 грн.
Портативна аудіосистема Sharp PS-931
Portativ.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Акустична система Sharp PS-931 Black
Click.ua (Київ)
← купити
Sharp PS-931
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Sharp PS-931
Mallprix.com (Київ)
6 930 грн.
← купити
Портативна акустика SHARP PS-931 Black
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустична система Sharp ps-931 Black
Tviy-Dim.com (Київ)
7 096 грн.
← купити
Портативна акустика Sharp PS-931 XParty Sing
Denika.ua (Харків)
6 966 грн.
← купити
Sharp PS-931 XParty Sing
Tehnomart.com (Київ)
6 960 грн.
← купити
Портативна колонка Sharp PS-931 XParty Sing Party
Sharp.in.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Sharp PS-931 XParty Sing Black UA
Sota.store (Київ)
6 837 грн.
← купити
Sharp PS-931 Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Sharp PS-931 Black
Zaua.store (Львів)
7 010 грн.
← купити
Акустична система Sharp PS-931 Black
Gamehub.com.ua (Київ)
7 478 грн.
← купити
Портативна колонка Sharp PS-931 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 013 грн.
← купити
Портативна акустика Sharp XParty Sing PS-931 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустична система Sharp PS-931 Black
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Акустична система Sharp PS-931 Black
Soho.com.ua (Київ)
6 719 грн.
← купити
Акустична система Sharp PS-931 Black
icom.net.ua (Київ)
6 750 грн.
← купити
Акустична система Sharp PS-931 Black
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Портативна колонка Sharp PS-931 XParty Sing Party
ШО (Київ)
← купити
Акустична система Sharp PS-931Black PS-931
Skay.ua (Одеса)
← купити
Портативна акустика Sharp PS-931 Black
Telemart.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Sharp PS-931 XParty Sing
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 094 грн.
← купити
Sharp PS-931
Soundstudio.com.ua (Київ)
7 599 грн.
← купити
Акустична система Sharp PS-931 Black
MAUDAU (Київ)
7 439 грн.
← купити
Sharp Акустична система Sharp PS-931 Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Sharp PS-931 Black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система Sharp PS-931 Black
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 017 грн.
← купити
Акустична система Sharp PS-931 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Sharp PS-931 Black
Timesport.com.ua (Львів)
7 562 грн.
← купити
Портативна колонка Sharp PS-931 Black
Timesport.com.ua (Львів)
7 007 грн.
← купити
Портативна колонка Sharp PS-931 XParty Sing Party
MAUDAU (Київ)
← купити
Акустична система Sharp PS-931 Black
Rozetka.ua (Київ)
8 573 грн.
← купити
Акустична система Sharp PS-931 Black
Rozetka.ua (Київ)
8 437 грн.
← купити
Портативна акустика Sharp PS-931 XParty Sing
Rozetka.ua (Київ)
8 011 грн.
← купити
Акустична система Sharp ps-931 Black
Rozetka.ua (Київ)
8 742 грн.
← купити
Портативна колонка SHARP PS931BK 180W IPX4 RGB Black
Rozetka.ua (Київ)
9 032 грн.
← купити
Акустична система Sharp PS-931 Black
Rozetka.ua (Київ)
9 919 грн.
← купити
Портативна колонка Sharp PS-931 Black
Rozetka.ua (Київ)
9 162 грн.
← купити
Портативна колонка Sharp PS-931 Black
Rozetka.ua (Київ)
8 739 грн.
← купити
Акустична система Sharp PS-931 Black
Rozetka.ua (Київ)
8 500 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sharp PS-931, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Sharp PS-931. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Sharp PS-931 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія