шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Sharp XL-B520D

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити аудіосистема Sharp XL-B520D за ціною від 5870 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Sharp XL-B520D

Вага (кг): 3.65; Габарити центрального блока (мм): 122х185х205; Спосіб перенесення: Габарити колонки (мм): 205х135х163; пульт ДК; ЖК екран; Виходи: на навушники; оптичний; mini-Jack (3.5 мм); Входи: RCA; будильник; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Кількість смуг: 2; Потужність системи (Вт): 40; DAB+; Діапазони тюнера: FM
Колір
Призначення
музичний центр
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
CD
Потужність системи
40 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Додатково
будильник
пульт ДК
Габарити колонки (ВхШхГ)
205х135х163 мм
Вага
3.65 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 870  до 8 686 грн.
Акустична система Sharp XL-B520D Black
Portativ.ua (Київ)
7 299 грн.
← купити
Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B520D(BK)) XL-B520D(BK)
Click.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Музичний центр Sharp XL-B720D Black
Zaua.store (Львів)
7 091 грн.
← купити
Музичний центр Sharp XL-B520D(BK) Black XL-B520D(BK)
Sharp.in.ua (Київ)
← купити
Sharp XL-B520D Black офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
6 899 грн.
← купити
Мінісистема Sharp XL-B520D
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 250 грн.
← купити
Музичний центр Sharp XL-B520D(BK) Black XL-B520D(BK)
ШО (Київ)
← купити
Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (xl-b520d(bk))
Tviy-Dim.com (Київ)
6 128 грн.
← купити
Мікросистема Sharp Micro Sound System Black (XL-B520D(BK)) XL-B520D(BK)
icom.net.ua (Київ)
5 870 грн.
← купити
Музичний центр Sharp TOKYO DAB+ Hi-Fi Micro System XL-B520D(BK) (XL-B520D(BK))
Техно Їжак (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sharp XL-B520D, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Sharp XL-B520D. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Sharp XL-B520D у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія