шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Sharp XL-B514

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити аудіосистема Sharp XL-B514 за ціною від 4787 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Sharp XL-B514

Вага (кг): 4.8; Габарити центрального блока (мм): 122х185х205; Спосіб перенесення: Габарити колонки (мм): 205x135x163; пульт ДК; Виходи: на навушники; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Bluetooth: Bluetooth v5.0; Кількість смуг: 2; Потужність системи (Вт): 20; Діапазони тюнера: FM; CD; USB-порт; Кількість каналів: 2.0
Колір
Призначення
музичний центр
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
CD
Потужність системи
20 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
пульт ДК
Габарити колонки (ВхШхГ)
205x135x163 мм
Вага
4.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 787  до 6 901 грн.
Мікросистема Sharp Micro Sound System Grey (XL-B514(GY)) XL-B514(GY)
Click.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Музичний центр Sharp XL-B514(GY) Grey XL-B514(GY)
Sharp.in.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Sharp XL-B514 Gray
Soundstudio.com.ua (Київ)
5 509 грн.
← купити
Музичний центр Sharp XL-B514
Timesport.com.ua (Львів)
4 787 грн.
← купити
Музичний центр Sharp XL-B514
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 793 грн.
← купити
Sharp Токіо XL-B514GY
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 790 грн.
← купити
Музичний центр Sharp XL-B514(GY) Grey XL-B514(GY)
ШО (Київ)
← купити
Музичний центр Sharp TOKYO FM Hi-Fi Micro System XL-B514(BK) (XL-B514(BK))
Техно Їжак (Київ)
← купити
Мікросистема Sharp Micro Sound System Grey (xl-b514(gy))
Tviy-Dim.com (Київ)
4 994 грн.
← купити
Мікросистема Sharp Micro Sound System Grey (XL-B514(GY)) XL-B514(GY)
icom.net.ua (Київ)
4 840 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sharp XL-B514, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Sharp XL-B514. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Sharp XL-B514 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія