шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 [AA18-7888X]

Конфігурації і ціни 230Відгуки  Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 (AA18-7888X) за ціною від 239990 грн.
Відео 52Фото 9

Серия Dell Alienware 18 Area-51 AA18250

Модифікації Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 33
Характеристики [AA18-7888X]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
*VA / WVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
410x320x31 мм
Вага
4.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  195000 грн.    до  295000 грн.
Dell Alienware 18 Ar...
DAR1851-3407 BLK-PUS
від 243 100 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-8498B LK-PUS
від 236 470 грн.
DAR1851-3408 BLK-PUS
від 229 840 грн.
DAR1851-3400 BLK-PUS
від 260 780 грн.
Acer Predator Helios...
PH18-73-96HZ
від 227 230 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-8497B LK-PUS
від 216 580 грн.
PH18-73-962W
від 197 353 грн.
DAR1851-2401 BLK-PUS
від 155 000 грн.
DAR1851-3401 BLK-PUS
від 276 250 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-7498B LK-PUS
від 205 530 грн.
Dell Alienware m18 R2
AWM18R-8496B LK-PUS
від 201 110 грн.
PH18-73-92ES
від 187 896 грн.
PH18-73-99MC
від 193 588 грн.
LAA18250-938 3BLU-PUS
від 199 000 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1911
від 235 800 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1882
від 219 099 грн.
PH18-73-97PH
від 222 585 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1898
від 231 500 грн.
PH18-73-97U
від 255 730 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-5727
від 217 350 грн.
AA18-7864
від 266 099 грн.
NH.U0FAA.013
від 209 950 грн.
PH18-73-906Y
від 207 730 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1881
від 197 478 грн.
AA18-7888
від 167 297 грн.
Dell Alienware m18 R2
Alienware-18 R2-1867
від 201 500 грн.
NH.U0FAA.012
від 194 220 грн.
AA18-7895
від 246 200 грн.

The Alienware 18 Area-51 RTX 5090 Gaming Laptop Drops ... - IGN
Alienware 18 Area-51 Review - Trusted Reviews
Dell Alienware 18 Area-51 (2025) Laptop Review - RTINGS.com
від 239 990  до 253 200 грн.
Ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 Ultra 9 275HX/32GB/2TB/Win11P RTX5080 Alienware-AA18-7888X
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
239 990 грн.
← купити
Ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 Ultra 9 275HX/32GB/2TB/Win11P RTX5080 Alienware-AA18-7888X
Rozetka.ua (Київ)
253 200 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell AA18-7888X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 (AA18-7888X). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Alienware 18 Area-51 AA18250 (AA18-7888X) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія