шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Pro 16 PC16255 [BTO507PC16255EMEA]

Конфігурації і ціни 63Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Dell Pro 16 PC16255 (BTO507PC16255EMEA) за ціною від 68430 грн.
Відео 2Фото 18

Серия Dell Pro 16 PC16255

Модифікації Dell Pro 16 PC16255 10
Характеристики [BTO507PC16255EMEA]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x252x21 мм
Вага
1.9 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.
Dell Pro 16 Plus PB1...
BTO601PB1625 5EMEA
від 71 284 грн.
BTO502PB1625 5EMEA
від 65 649 грн.
Dell Pro 16 PC16255
BTO510PC1625 5EMEA
від 68 250 грн.
Dell Pro 16 PC16255
BTO602PC1625 5EMEA
від 60 013 грн.
BTO503PB1625 5EMEA
від 67 903 грн.
Asus Expertbook P1 P...
PM1503CDA-S7 0268X
від 56 792 грн.
BTO505PB1625 5EMEA
Dell Pro 16 PC16255
BTO504PC1625 5EMEA
від 49 870 грн.
Lenovo ThinkPad L16 ...
21L7001MPB
від 59 400 грн.
BTO506PB1625 5EMEA
від 67 300 грн.
Dell Pro 16 PC16255
BTO602PC1625 5UAW11P
від 52 803 грн.
Dell Pro 16 PC16255
P0CRN
від 28 919 грн.
HP 255 G9
6F1G1EA
від 23 599 грн.
PM1503CDA-S7 0018W
від 36 799 грн.
Acer Aspire Go AG15-...
NX.J7XEX.00R
від 39 530 грн.
Acer TravelMate P2 T...
NX.B78EP.006
від 38 100 грн.
Acer Aspire Lite AL1...
AL16-54P-302 Y
від 22 499 грн.
Lenovo V15 G2 ALC
82KD008XIX
від 27 141 грн.
HP 255 G9
5Y3X5EA
від 26 459 грн.
Lenovo V15 G3 ABA
82TV003URA
від 26 000 грн.
AG15-42P-R3M B
від 24 088 грн.
AG15-42P-R1J P
від 22 841 грн.
HP 255 G9
9V1F0AT
від 21 599 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
C51GSET
від 62 267 грн.
Dell Vostro 16 5635
5636-5133
від 75 008 грн.
Lenovo ThinkBook 16 ...
21UT0077PB
від 74 330 грн.
HP ProBook 465 G11
9Y7J5ET
від 72 630 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV8
від 64 990 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK0ET
від 63 725 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV7
від 61 999 грн.

від 68 430  до 89 524 грн.
Ноутбук Dell Pro 16 Ryzen 5-220/32GB/512/Win11P (BTO507PC16255EMEA)
Rozetka.ua (Київ)
89 524 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 16 PC16255, (BTO507PC16255EMEA) 16" / AMD Ryzen 5 220 / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / Radeon 740M / Windows 11 P
Rozetka.ua (Київ)
68 430 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 16 Ryzen 5-220/16 GB/512/Win11P (BTO507PC16255EMEA)
Rozetka.ua (Київ)
70 080 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell BTO507PC16255EMEA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Pro 16 PC16255 (BTO507PC16255EMEA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Pro 16 PC16255 (BTO507PC16255EMEA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія