шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16 [C51GSET]

Конфігурації і ціни 671Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16 (C51GSET) за ціною від 61349 грн.
Відео 2Фото 13

Серия HP EliteBook 6 G1a 16

Модифікації HP EliteBook 6 G1a 16 27
Характеристики [C51GSET]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x251x17 мм
Вага
1.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  85000 грн.

від 61 349  до 88 370 грн.
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 5-220/16GB/512/Win11P (C51GSET) C51GSET
Openshop.ua (Київ)
62 267 грн.
← купити
HP EliteBook 6 G1a Ryzen 5-220/16GB/512/Win11P (C51GSET)
Mobileplanet.ua (Одеса)
61 349 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 5-220/16GB/512/Win11P (C51GSET)
Rozetka.ua (Київ)
66 257 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 5-220/32GB/512/Win11P (C51GSET)
Rozetka.ua (Київ)
75 178 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 5-220/32GB/1TB/Win11P (C51GSET)
Rozetka.ua (Київ)
88 370 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 5-220/16GB/1TB/Win11P (C51GSET)
Rozetka.ua (Київ)
79 531 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C51GSET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16 (C51GSET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16 (C51GSET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія